Срок исковой давности для МФО или Онлайн-кредита

Срок исковой давности по кредиту МФО:

В этой статье мы разберем, какие сроки исковой давности по кредиту установлены законом, и как они могут применяться:

Який загальний строк позовної давності за онлайн кредитом?

МФО чи Онлайн кредит як правило мають загальний строк позовної давності, який становить для тіла кредиту та відсотків — три роки, а для штрафів та пені — один рік

Як обраховується строк позовної давності за онлайн кредитом?

Строк позовної давності обраховується з моменту, коли кредит підлягав погашенню. Як правило, це наступний день після дати, коли треба було внести платіж. Більшість онлайн кредитів надавалися строком не більше 30 днів, а тому якщо ви взяли кредит і не повертали його більше 3 років + 1 місяць — є можливість не повертати його через пропуск позовної давності.

Як адвокат може застосувати строки позовної давності для захисту позичальника по МФО кредиту?

Враховуючи ту обставину, що багато МФО організації рідко звертаються в суди, багато кредитів у підсумку не можуть бути повернуті через суд.
Потрібно врахувати, що пропуск строків позовної давності по МФО кредиту не є підставою для припинення зобов’язань по кредиту й не дає позичальникові право не повертати кредит. Пропуск позовної давнини — це неможливість стягнення кредиту в судовому порядку. Кредитори навіть по просроченому МФО кредиту мають право дзвонити, писати листа й нагадувати про борг. Також пропуски трирічного строку є однією з підстав для скасування виконавчого напису нотаріуса.

Як суд застосовує строки позовної давності?

Строки позовної давності застосвуються судом виключно в разі подання відповідної заяви. Підготувати таку заяву вам допоможе адвокат нашого адвокатського бюро.

Адвокатское бюро «ЮРКОНСАЛТ» имеет большую практику в выигрыше споров с МФО в связи с истечением срока исковой давности. Общее количество выигранных дел превышает 100 000 000 гривен.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *