Апеляційний суд скасував рішення суду про стягнення з клієнта боргу ПриватБанку в розмірі понад 36 тисяч гривень.

У 2017 році ПриватБанк подав позов про стягнення з нашого клієнта заборгованості за кредитним договором на суму понад 36 000,00 грн.

08.02.2021 рішенням Шевченківського районного суду позовну заяву банку задоволено частково. З клієнта стягнуто понад 34 000,00 грн.

Адвокати АБ «ЮРКОНСАЛТ» в інтересах клієнта склали та направили апеляційну скаргу на рішення Шевченківського суду.

14.06.2021 рішенням Запорізького апеляційного суду задоволено нашу скаргу та скасовано рішення Шевченківського районного суду.

Також з ПриватБанку на користь клієнта були стягнуті судові витрати в розмірі 2400,00 грн.

Текст рішення суду:

Дата документа 14.06.2021 Право No 336/5216/17

ЗАПОРІЗЬКИЙ АПЕЛЯЦЬКИЙ СУД

E.U. No 336/5213/17 Керівник 1-ї інстанції: Жупанова І.B.

N 22-ts/807/1853/21 Суддя-доповідач: Крилова О.В.

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНА

14 Червона 2021 м. Запоріжжя

Запорізький апеляцький суд у складі Суду юстиції Цивільного суду:

Керівник: Криловий О.В.

Суддя: Кухаря С.В.

Полякова О.З.

розглянувши наказ простого написання проваженниябез віклікучасникова спровцівівільну spravuzapalyatsiiinojuskarogyu OSOBA_1 v osoby OSOBNA_2 na rishennya Шевченківський районний суд м. Zaporizhzhya vid 08 lutego 2021 roku u spravy za poznok Aktsionernyi tovarstvo Kommerciynyi bank “ПриватБанк” do OSOBA_1 pro tightening za zaborgovanosti za creditvosti,

ЗРОСТАННЯ

У 2017 році камінь АТ КБ «Приватбанк» був доставлений до суду, закликавши OSOBA_1 про затягування паркану за кредитним договором.

У сфері виклику vimog мається на увазі, шко mizh АТ КБ “ПриватБанк” та vidpovidachem buv provisions dogovir b/n vid 06.06.2011 р…

При отриманні анкети, підтвердивши свою заробітну плату за ті, які були оформлені відразу, заява пишеться відразу з «Розумами і правилами обслуговування банку», «Тарифи», які доступні на сайті банку www.privatbank.ua, складів і банківських договорів про реєстрацію банком заяви. Додаток повинен підтвердити той факт, що є можливість повідомити про виплату кредитів АТ КБ «ПриватБанк», а також повідомити про інформацію в бланку листа.

Інформація про виконання меморандуму про взаєморозуміння та правила надання послуг банку, які були опубліковані на момент написання анкети. Ви повинні використовувати форму заявки, щоб подати заявку на форму заявки. В результаті цього ми зможемо реалізувати кредитний договір відповідно до технічного завдання за кредитом «Універсальна, 55 днів кредитного часу».

За рахунок умів договору, відповідач збов’язання для покарання за контрактом лавою контори не віконь. Станом на 09.08.2017 року кількість людей у сумці становить 36566,52 грн, склад – 7619,55 грн. – запозичення за кредитом; 15317,42 грн. Адвокація Нарархованого Відсотки; 11412,10 грн. пень покритий; та руліжна доріжка 500,00 грн. штраф (частково профінансований); 1717,45 грн. штраф (відсоток від складу).

Суд просив подбати про кредитний договір і суд.

Рішенням Шевченківський районний суд м. Запорізький від 08 лютні 2021 року закликає задовольнити в приватному порядку.

Витягнув з OSOBA_1 на корі Агрегатного товарного торгового банку “ПриватБанк”, паркан за кредитним договором N б/н від 06.06.2011 roku u rozmiri 34349,07 грн.

Витягли з OSOBA_1 на кориці Акції товарно-торгового банку “ПриватБанк” vitrati для оплати земельної ділянки судна на розмірі 1502,88 грн.

Osobara_1 в спеціальному osobika_2 подала апелицину скаргу, в якій силаучісті на незаконність, nepovnya z’yasuvannya obstavin, shcho mayut z’yuchennya за право впоратися, nevidpovidnиst visnovіv vysnovіv суд obstanyam spravi, суд призначив норми матері і процесуальне право просити суд просити суд першой instancia skasuvati ta priyati nove, yakhim vodovolnni pozvu vidmoviti.

Позівач має право подати відзіву на апелазину скаргу. Це означає, що суд є законним. З іншого боку, ми не зможемо подбати про роботу суду. Z tsikh pidstav ask for apelatsiinu skarga zalishiti без додоваленни, а ришення судня без зміну.

До 13 а.m. ст. 7 КПК України Подивіться на право мати можливість користуватися порядком листа проваження для фактичного на праві матерів, Кодекс не змінює кількість учасників у праві впоратися. Такий віпад не має суду.

Заслуховування судового рішення – додаткове подання, повторне введення в дію закону і рішення суду першої інстанції і надання допомоги в міжвузівських аргументах apelatsii skargi i vimag, заяви до суду перших установ, суду апеляции інстанції, суду Apelatsii instatsii vzhaje, scho apelatsіyna skarga pіdlyagaje zadovolennyu z adstavnyi.

Згідно z ch. 1 ст. 367 КПК України Суд зміг з’ясувати право подавати закон і закон до суду в замішанні аргументів і зміні закону.

Для вімогів п. 2 ч. 1 ст. 374 КПК України Апеляційний суд за результатами розгляду Apelatsii Skargi може мати право запитувати з метою Республіки Казахстан і Суд юстиції Республіки Казахстан.

Частина 1 ст. 376 КПК України Pіdstavy for the ship’s reshennya povnistu abo chastovo ta uhvalennya novyi reshennya u vidpovidinnіi abo zbo zmini ship rіshennya є nepnove z’yasuvannya obstavin, shcho mayut zvechennya for the right; незнання обставіну, що може мати важливе значення для права на порятунок, оскільки встановлено суд першої інстанції візи; non-visnovididnіv, vislennyh u sudyu pershoi instancia, obstavinam spravili; регулювання норм процесуального права не є правильним або зривом норм закону матері.

Додатково:  Військовослужбовці звільненя від сплати процентів по кредитам (крім авто та житла)

До частини третьої, іншої та інших статей 263 КПК України суди винні в засідці на верховенство права, бути закон і право.

В рамках закону суд подбає про норми матеріального права та норми процесуального права.

Ми подбаємо про ситуацію на підставі положень Республіки Казахстан, на підставі сторін, на підставі сторін, на підставі результатів суднового розслідування.

Корабельна земля не важлива.

До частини першої частини інші статті 207-го ЦК України мають право на повагу таким чином, щоб повноваження бланка листів, а також до того, що сторони знаходяться в одному документі, в аркушах, телеграмах, а сторони обмінюються. Право на це полягає в тому, щоб написати форму, слова йоги стороною (сторонами).

Відповідно до статей 626 і 628 ЦК України, ЦК України має договір на основі Конвенції про реалізацію громадянських прав і прав Республіки Україна. Мета договору полягає в тому, щоб зробити уми (положення), на судження про історію і погоду, і бути уважним, до наслідків цивільного права.

ЦК України (638) ЦК України встановив частковий меморандум про взаєморозуміння щодо предмета договору, умів, а закон України не є необхідним для договорів такого роду, і необхідний для застосування договору, а також використання слова для застосування права на це.

До частини першої статті 1054 ЦК України за кредитним договором банк може встановити (кредит) стан здоров’я (кредиту) державного бюджету (кредиту) Державного бюджету (кредиту) Державного бюджету (кредиту) Міністерства фінансів України на умах, а позичальник повертає кредит і виплачує відсотки (частина першої статті 1048 ЦК України).

Зокрема, встановлено ще одну статтю 1054 ЦК України , яка передбачає, що кредитний договір буде призупинено відповідно до пункту 1 центрального розділу, щоб кредитний договір не був встановлений пунктом i не віпливає iz sutі кредитний договір.

Кредитний договір повинен бути оформлений в письмовій формі. Кредитний договір, структури для неадекватності бланка листа, е nikchemnim (стаття 1055 ЦК України).

ЦК України взяв на себе часткову першою штатті 633 ЦК України , в якому одна сторона – підприємство прийняло на себе обов’язок здииснуваті продаж товарів, віконання robit abo nadannya слухняна шкірі, hto do nei beast (раздрібна торгівля, перевезення транспортом загалу коріствування, сервіс зв’язку, медичний, gotelne, bankivske слуги тожко). Мати можливість розпочати публічний договір для всіх, хто стурбований законом.

Згідно зі статтею 634 Кодексу Кодексу , до договору додається договір, а інша сторона буде позбавлена положень іншої сторони до тих пір, поки договір не буде затверджений договором в центрі. Інша сторона не може просувати свою думку до договору.

У нас велика стабільність у будівництві договору на розвиток Республіки Молдова (в даному випадку в КБ «ПриватБанк»).

Банк буде нести відповідальність за те, що банк зможе переконатися, що банк несе відповідальність за виконання договору вперше, а не вперше. Я озираюся назад на статті 633 і 634 ЦК України , і за допомогою таких знань може прийти інший контрагент (партнер, який обслуговував банк).

Вперше стаття 1056-1 ЦК України в редакції, наказ на момент дослідження спільних правових прав розподілу відсотків і порядок оплати договору вказується в договорі на депозит кредитного різіку, депонованого забезпечення, вибір положень, кредитний ринок, лінія коригуваності кредиту, розпізнавання регіональної ставки і найнижчі фактори.

До частини першої статті 1048 ЦК України право на право володіти часткою процентної ставки в світі не було встановлено договором закону. Розмір і порядок придбання відсотків встановлюється договором. В результаті угоди процентна ставка не буде відновлена в Національному банку України. Як тільки в будинку проживає багато людей, процентна ставка буде виплачуватися до дня черги позики.

Zgidno zi stattey 1049 zadan Kodkady Pozichalnik zobov’yazaniy turn pozikodavtsevi poziku (groshovi kosti u takiy samii sumi abo rechi, visnameni rodovi iznazi, u takiy samii kilkosti, такого роду takoi samoi yakosti, shko buli imu pozikodavtsem) u lines ta lines ta ta в порядку, scho встановлений контрактом. Dogovir poziki є stavdenim z momenta розказаний groshe abo іnshih speeches, значення родових знаків.

За порушення статті 549 ЦК України зі штрафом (штраф, пеня) і пенні suma abo inshe maino, які Боржник винен у передачі кредиторам на razi poruchennya borzhnik zobov’yazannya. Штраф – це штраф, який стягується на відсотках від сумі unviconnogo abo non-vikonany goiter’yazannya. Пенею є пенальті, шо буде оцінений на vіdsotkah vid sumi нехарактерно vikoneristically пенні goiter’yazannya za kozhen day proschennya vikonannya.

Додатково:  ПриватБанк + нотаріус Боднар І.M. = виконавчий напис

Зазначено частину першу, іншу статтю 551 ЦК України , яка є предметом штрафу може бути грошов сума, рухоме і нервоме майно. Предметом штрафу є пенні сума, її розмір стане договором або актом цивільного права.

Згідно з 1050-м ЦК України, ЦК України не повернув сумку з позіками, не повертаючи сумку з позіками, щоб заплатити ні копійчану суму до статті 625 Кодексу.

На підставі встановлення меморандуму сторонами кредитного договору видано ксерокопію Анкети про звернення до Умів та Правил обслуговування Банку до ПриватБанку. У запланованій Анкеті повинна бути анкета про виконання анкети, а анкета повинна зберігатися в відповідних колонках.

У заяві вказується, поки зазначено заяву, Правила обслуговування банку і тарифи, щоб стати банківським договором банку про обслуговування банку і тарифи на обслуговування банку і тарифи на обслуговування банку і тарифи.

При цьому в анкеті не беруться старі питання про розподіл кредитних грошей, процентної ставки за кредитом, ліній кредиту, ставок штрафу, штрафу і комісії такої ж суми.

Позівач, дійшовши до заявки на дзвінок Vityazh z Tariffiv з обслуговування кредитних карток «Універсальна» «Універсальна, 55 днів з першого разу» та «Вітяж з Умовим» та правил депозиту банківських послуг у ПриватБанку, у версії версії https://privatbank.ua на сайті https://privatbank.ua. Коли документи реєструються, з ними не доводиться розбиратися за історією і датами складу.

Крім того, матері не в змозі піклуватися про підтвержень, так що той же vityazh z Vityag z Tarifiv ta Vityaz z Umov razumiv vidpov vidpovdad, znayomiv i pogodavy z them, pissuyuyu application-questionnaire про застосування до розуму і Правила депозиту банківських послуг приватбанку, а також ті, які є документами на момент завершення кредитних витрат при стягненні кредитних витрат при вивченні розуму, право на виплату відсотків за користрування кредитних витрат і виплати штрафів (пені, штрафи), та, зокрема, така ж, як зазначено в цих документах, так що банк зробив до сих пір за викликом заяву, rozmirakh і замовити narahuvannya.

Pam’yatku klіenta, and takozh доводять актуальну інформацію Pam’yatki klіenta, кредитні картки та pіn-code to the nei, pozivač vzavach vzagalі vzagalі neza.

Суд встановив факти Верховного Суду на підставі тих, що перебувають у разі виникнення спору в основі рішення про припинення прав Великої Палати Верховного Суду, доданих до постанови від 03.07.2019 р. постановою No 342/180/17, та себе:

1) правила обслуговування банку, робота банку на офіційному веб-сайті (www.privatbank.ua), неодноразово використовувана ПАТ КБ “ПриватБанк” у період – від години розслідування спільних прав до моменту розгляду найкращої справи в суді, давайте вкажемо дзвінок, тому кредитор міністерства доставки на виклик Витязь з Тарифів та Витязь з Витяг з Витяг з Витяг з Витяг з Витяг з Витяг з Умяг з Умяг з Умвом у бе-якіх редакція, ще найбільш приятліві за запитом, – До тих пір, поки не буде доведено верховенство права, правила першойської частини можуть бути зупинені. Стаття 634 Регламенту ЦК України щодо врегулювання договору;

2) для таких положень і без будь-яких спроб зробити заяву про конкретні положення Меморандуму про взаєморозуміння і правила надання послуг банку, необхідність звернення за заявою про виплату коштів кредитними витратами, штрафними санкціями і штрафними санкціями за неповернення кредиту, банк Vidyag z Tariffiv ta Vityaz z Vityaz z Umov z Umov z Umov не допускають зростання стандартної (типової) форми, яка встановлюється до встановленого планового кредитного договору, Dossilki dostirno do not pіdtverjuyu kazabina;

3) неможливо укласти кредитний договір банку на підставі послуг банку з ПриватБанком, з урахуванням грошового характеру, немає можливості укласти договір складського кредиту і через нові правила, які з них випливають, правила, які можуть бути використані банком підходів до попередньої угоди, чи можна увійти в кредит банку, бути безпосередньо обізнаним про права прав і право на захист президентом банку, банк не зможе увійти в банк кредиту, and takozh, yakscho zi umovi ne peredbacheni, yak u danom vipadku – vozyalnika pozichalnika, yaka bezposeredno pidpisanim, i lische tsey fact можна побачити про priyatshtyat posichalnik zaposanovnym yomu minds ta priednannya yak інша сторона до оформлення договору.

4) у питанні основних засідок цивільного права та необхідності спеціального страхування кредитних прав Велика Палата Верховного Суду Верховного Суду відповідає за захист послуг банку щодо захисту послуг банку з охорони послуг банку з надання кредиту для розвитку правових знань, неможливість ефективного створення його прав, але інформувати про уми кредиту за конкретним кредитним договором, свого роду домовленість на пильність заяви на кредит та уми правил депозиту банківських обов’язків, Ми зможемо використовувати правила банку для зобов’язань банку для підготовки до конкретного виду кредитного договору.

Додатково:  ПриватБанк повністю відмовив у задоволенні позову про стягнення заборгованості на суму 22 000 грн.

В результаті того, що на сайті АТБ «ПриватБанк» не допускається до участі в http://privatbank.ua/terms, право доводити право на захист волі банку, право інвестувати в волю одноденної партії (банку), так як можна вносити внески і внески в розум і правила тимчасового кредиту, Верховний суд України в 11 березі 2015 року (проваження No 6-16cs15) і не вимагає posivache posivache pri rosi ідіть на це.

Не зможете довести прокладання кредитного договору і ксерокопії відповідиди з фотографіями вашого паспорта, мета того ж підпіса – не говорити про конкретні уми кредиту.

З цим званням суд приходить до храму, так що суду доводиться працювати з договором АТ КБ “ПриватБанк” на обрізання вімагу, передачу часткової частини іншої Стаття 11 Закону “Про захист прав людей”, про повідомлення spozhivacha pro umvi credituvannanya ta uzgodzhennya zi spozhivachem steh umov, pro yakі vvazhav uzgodzhenim bank.

Вартість кредитного договору така ж, як і процентна ставка за кредитним договором, а сума розуму звернена до кредитного договору, а процентна ставка за кредитом фіксована, а кількість людей, які звернулися за кредитною карткою і процентна ставка по кредиту, не змінюється, а значить, сторони не проінформовані, що сторони не проінформовані, про те, що вони не проінформовані.

У той же час, конференція суду береться до уваги, щоб стан доступу не відмовився від замка протті studdzhen pozivacha pro te, ще відповідачне коштувая коштова, доступна для додаткових кредитних карток, і також поповнув рахунок, доступ за додатковими центральними картками, ще підцхуе такожданова на виклик заяви офісу про розвал міста (а. с. 144-151).

Від матерів права потрапити в, так згідно разрахунку заборгованость, все позичальнік булоло вікончано доступне йома за додаткову оплату карток коштів за період з 31.03.2013 по 09.08.2020 р., рок на суму 16318,24 грн., перетворився позичальник коштів на суму 49095,00 грн., Тобто на 32776,76 грн. більше, нижній булоло знято.

Я озирнуся на це питання, суд повинен буде заслухати від 376-ї КПК України і нове рішення про новий уряд нової влади.

Аргументи apelatsiinoi skargi e perekolivimi.

З втомленою практикою Європейського суду щодо прав людей, а також принципом, пов’язаною з правом на правосуддя, судами судів і спорів mayut buti за тілесним рангом права бути, на якіх не народиться. Пункт 1 статті 6 Конвенції про захист прав людей і основоположних свобод зобів’язуе суды обурунтовать svoї rishennya, йога не представляється можливим tlumachiti як takiy, scho vimagagee докладні відповіді на кожен аргумент. Іра, перед судом може обговорювати характер країни (Серявін та інші проти України, 10, 2010, заява No 4909/04).

Відповідно до Vimog Частина 1, 13 ст. 141 КПК України На момент запиту апеляційного скарги особа, яка подала заяву апелацийну скаргу, може мати право на компенсацію за рахунок позивача вітратів судна при вигляді суднового збору, понесеного ним при понесенні ним при поданні до суду apelatsii instancii.

Oskilki AT KB “Privatbak” vidmovlenno u zadovolenni pozvu, that z pozivacha na korista OSOBA_1 pіdlyagaje styagnanya suma sudvih vitrat, yaka sklada iz sumi, shcho bula sklachena OSOBA_1 pri z zvernenni do sud z apelatsiinaya skargoyu u rozmiri 2400 UAH.

Керуючіс арт. 367 374 375 381 382 КПК України, Кодекс суддів,

УКАЗУВАННЯ:

Apelatsiynu skargu OSOBA_1 v osobі osobі OSOBA_2 zapraviti.

Рішенья Шевченківський районний суд м. Запоріжжя від 08 lutogo 2021 po tsii spravati skasuvati ta priynut нове виробництво.

Наприкінці засідання Комерційного банку «ПриватБанк» OSOBA_1 про затягування паркану за кредитним договором.

Тягне з Корпорації товарів в Комерційний банк “ПриватБанк” на коріст osoba_1 sudi vitrati на суму 2400 грн.

Необхідно набрати законної сили з дня цієї прінатції, проте mozhe buti oskarzhena bezposerednogo до Верховного Суду, продовживши три дні з дня кладання povnoi prodanov, lishe u vipadku yakshcho: a) kasatsíina skarga stosuje pitannya prava, yake maye fundamentalno znochennya для формування единой законослухняної практики; b) person, yaka podaje kasatsiinu skargu, vidpovidno do tsiogo Кодексу юстиції була надана можливість скласти ситуацію, і оскаржені суди зможуть встати; в) праворуч стають значними суспільными інтерами abo may vinyatkove znochennya для учасника права, які podaje kasatsiinu skargu; г) суд першої інстанції міністерства права до категорії незначних перамільково.

Оригінальний текст резолюції складений 14 chervnya 2021.

Керівник: Крилова О.В.

Суді: Кухар С.В.

Поляков О.З.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *