Адвокатське бюро “ЮРКОНСАЛТ” допоможе з легалізацією цивільного шлюбу. Це робиться шляхом встановлення юридичного факту перебування в шлюбі.
- Юридична консультація щодо встановлення факту шлюбу
- Підготовка та подання адвокатських запитів на послугу
- Підготовка та подання позовної заяви до суду
- Моніторинг судової справи
- Підготовка пакету документів для подачі до органів опіки та піклування
- Підготовка письмового повідомлення на адресу другого з батьків
- Отримання висновку (рішення) органів опіки та піклування
Клієнт зобов’язаний тільки укласти договір. Решту ми робимо для вас!
Чи можна довести факт перебування в цивільному шлюбі?
Так, довести факт проживання в цивільному шлюбі можна тільки подавши заяву (позов) до суду.
Як ділиться майно, придбане в цивільному шлюбі?
Майно, придбане чоловіком і жінкою в цивільно-правовому шлюбі, є спільно набутим майном і належить до права спільної спільної власності. Таке майно ділиться в судовому порядку і має ряд ознак, які не характерні для процедури поділу майна між подружжям в зареєстрованому шлюбі. У такому випадку в суді потрібно буде встановити наступне:
- факт перебування в цивільному шлюбі і його тривалість;
- Кількість майна, яке потрібно розділити, і спосіб, у який він ділиться.
Дана процедура поділу і визначення майна, набутого в цивільному шлюбі, дуже складна і супроводжується різними ризиками, яким може запобігти досвідчений юрист з поділу майна в Запоріжжі.
Як отримати спадщину після смерті цивільного чоловіка (дружини)?
Розглядаючи питання про успадкування майна в цивільному шлюбі, необхідно виходити із загальних правил успадкування. Таким чином, стати спадкоємцем можна за волею і за законом. Якщо заповіт був складений цивільно-правовим чоловіком (дружиною) протягом його життя, в якому спадкодавець залишає цивільно-правового чоловіка як спадкоємця всього свого майна, спадкоємець має право на обов’язкову частку в спадковому майні. При цьому слід пам’ятати, що Цивільний кодекс передбачає право на обов’язкову частку в спадковому майні неповнолітніх, неповнолітніх, дітей-інвалідів і непрацездатних батьків спадкодавця, незалежно від того, що написано в заповіті. Якщо заповіту не було зроблено, то спадщина ділиться за законом. Цивільна дружина (чоловік) знаходиться на четвертій лінії спадкоємців за законом (після дітей, батьків, братів і сестер, бабусь і дідусів). При цьому, якщо чоловік і жінка проживали разом і вони придбали майно, то це майно належить їм на праві спільної власності і вимагати 1/2 цього майна можна буде в суді. Ще один спосіб отримання спадщини таких осіб – зміна порядку отримання права на спадщину. Цей факт вже потрібно встановити в суді.
Які докази підтверджують факт проживання з однією сім’єю?
Такими доказами є: – довідка з місця проживання: – докази проживання такої особи в одній квартирі/будинку з померлим. – свідчення сусідів, друзів загиблого; – запис про реєстрацію в паспорті і т.д.
Відгуки
Відгуків немає, поки що.