Документи, які подають військовозобов’язані для отримання відстрочки від призову

📝 Документи, що військовозобов’язаним необхідні для отримання відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації, визначені у статті 23 Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”.

⚖️ Для осіб, які визнані інвалідами або тимчасово непридатними до військової служби за станом здоров’я на строк 6-12 місяців за висновком військово-лікарської комісії, потрібні такі документи:

📄 Довідка до акта огляду медико-соціальною експертною комісією за формою, визначеною Міністерством охорони здоров’я України.

📑 Посвідчення, що підтверджує статус особи з інвалідністю.

📂 Пенсійне посвідчення або посвідчення, що підтверджує призначення соціальної допомоги відповідно до Законів України “Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю” і “Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю”, в яких зазначені група та причина інвалідності.

📜 Довідка для отримання пільг особами з інвалідністю, що не мають права на пенсію чи соціальну допомогу, за формою, затвердженою Міністерством соціальної політики України.

📋 Постанова військово-лікарської комісії територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

🔍 Для додаткової консультації та допомоги у підготовці необхідних документів рекомендуємо звернутися до Адвокатського бюро “Юрконсалт” або до адвоката Геннадія Працевитого.

#юридичнаДопомога #військовийОбов’язок #АдвокатськеБюроЮрконсалт #відстрочкаВідПризову #мобілізація #ГеннадійПрацевитий #УкраїнськеЗаконодавство #документи #юристи #інвалідність #адвокат #юрист #Юрконсалт #Україна #Закон #право #адвокат #юрист #юрконсалт #ua #запоріжжя #рек #ukraine

😎 Потрібна консультація?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *