Травми та поранення, які можуть бути підставою для звільнення з військової служби

🛡 Як відомо, в період дії військового стану, військові, що служать за мобілізацією чи за контрактом, можуть бути звільнені від своїх обов’язків у разі визнання непридатними до служби з медичних причин, згідно із заключенням військово-лікарської комісії (ВЛК).

⚕️ Є специфічний перелік ушкоджень, які можуть спричинити непридатність до служби. До них відносяться: ушкодження черепа і обличчя, які не піддалися пластичній операції; незцілені переломи щелепи; наявність стороннього тіла в черепі; великі дефекти кісток черепа; тяжкі мозкові травми, що викликають паралічі чи порушення функції мозку; важкі захворювання спинного мозку; часті епілептичні напади; ослаблення або парези нервових закінчень; тривалі та інтенсивні больові симптоми через виразки чи пошкодження.

🌳 У випадку свіжих та нестабільних переломів хребців або їх наслідків після операцій, кандидати для служби можуть бути також визнані непридатними. Важливі також довготривалі наслідки пошкоджень хребців, включаючи різні форми хребетної деформації та нестабільності.

🏥 Травми, що вражають внутрішні органи та вимагають складних операцій, також можуть стати причиною звільнення з військової служби. Це стосується зокрема видалення легень чи ушкоджень органів більш ніж однієї порожнини.

🌪 Важкий фізичний травматизм, порушення функцій кінцівок, довгострокове укорочення кінцівок після переломів входять до схожого списку обмежень. Інші приклади включають комплексні опіки, які впливають на рухливість суглобів та інші органи.

📚 Наша юридична фірма “Юрконсалт” спеціалізується на питаннях військово-медичних комісій, оскарження їхніх рішень та аналізі медичної документації. Якщо вам потрібна консультація щодо оцінки вашої придатності до служби, фахівці нашої компанії завжди готові надати професійну допомогу.

#юрист #адвокат #військоваслужба #звільнення #ВЛК #здоровʼя #травма #медицина #військо #консультація #право #адвокат #юрист #юрконсалт #ua #запоріжжя #рек #ukraine

😎 Потрібна консультація?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *