Кабінет Міністрів оприлюднив зміни щодо правил перетину межі студентами, які виїжджають за кордон.

📜 Кабінет Міністрів України оновив правила для студентів, які планують виїзд за кордон під час воєнного стану. Згідно з новими регуляціями, студенти чоловічої статі віком від 18 до 22 років, які навчаються за денною формою освіти на рівні бакалаврату (включно з медичними, фармацевтичними та ветеринарними спеціальностями) у вищих навчальних закладах державної або комунальної форм власності, мають можливість перетнути кордон. Це стосується лише тих, хто бере участь у програмах академічної мобільності та відповідає Порядку реалізації права на академічну мобільність, затвердженим постановою №579 від 12 серпня 2015 року.

🔍 Положення вимагають у студентів мати певні документи для підтвердження їх права на навчання за кордоном. Вони повинні надати довідку від свого вищого навчального закладу, що вона співпрацює з іноземним закладом освіти. Документ має містити інформацію про строк навчання за кордоном, підтвердження, що студент не має негативних оцінок або перескладань із останніх семестрів, і підтвердження володіння мовою, якою буде вестися навчання. Також потрібно подати копію договору про академічну мобільність та електронний квиток, перевірений через Портал Дія, і військово-облікові документи з відповідними відмітками.

✈️ Студенти мають право перебувати за кордоном безперервно впродовж усього навчального семестру, дотримуючись встановленого строку.

Автор статті – Геннадій Працевитий. #адвокат #юрист #юрконсалт #ua #запоріжжя #рек #ukraine

😎 Потрібна консультація?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *