Виграли справу щодо незаконного нарахування Запоріжгазом боргу в 110000 гривень за “нібито” зірвану пломбу

Номер справи:

Посилання на судове рішення в реєстрі:

📜 Адвокатське бюро “ЮРКОНСАЛТ” здобуло перемогу у справі проти ТОВ “Запоріжгаз” у зв’язку з незаконним нарахуванням боргу нашому клієнту. Рішення суду було однозначним і в інтересах нашого замовника, адже зобов’язало компанію “Запоріжгаз” скасувати нарахування в сумі 110000 гривень за нібито неправомірні дії з газовим обладнанням.

🔍 Аналізуючи текст рішення, стає очевидно, що суд уважно розглянув всі докази, представлені на захист нашого клієнта. Встановлено відсутність достатніх підстав для звинувачення у зірванні пломб, а також неналежне і невчасне повідомлення споживача про зафіксовані порушення. Таким чином, здійснення нарахування виявилось необґрунтованим і протиправним.

🛡️ Цей випадок є чітким підтвердженням важливості кваліфікованого юридичного представництва. Відстоюючи права клієнта, адвокати “ЮРКОНСАЛТ” не лише використали глибокі знання законодавства, але й ефективно довели неспроможність заяв компанії “Запоріжгаз”.

🤝 Клієнти, що стикаються з аналогічними проблемами, можуть звернутися до адвокатського бюро “ЮРКОНСАЛТ” за допомогою. Наші фахівці завжди готові надати юридичну підтримку та захистити ваши права в суді.

Теги для TikTok:
#ЮРКОНСАЛТ #судоваперемога #Запоріжгаз #правосуддя #юридичнадопомога #адвокатське_бюро #захист_прав_клієнта #незаконні_нарахування#адвокат #юрист #юрконсалт #консультація #підписка #ukraine #рек

Клікніть щоб переглянути повний текст рішення суду:

😎 Потрібна консультація?

2 thoughts on “Виграли справу щодо незаконного нарахування Запоріжгазом боргу в 110000 гривень за “нібито” зірвану пломбу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *