Виїзд військовослужбовця за кордон: актуальні документи, правила, підстави

🌍 “Військовослужбовцями в Україні, не дивлячись на обмеження воєнного стану, є можливість перетинання кордону в рамках певних нормативних правил. Існує встановлений порядок, що регулюється законодавством, включаючи Правила перетинання кордону громадянами України.

✈️ Для відпочинку за кордоном військовослужбовці ЗС України, що мають призначену відпустку й немають тимчасового обмеження, повинні мати дозвіл командира військової частини, крім паспорта для виїзду за кордон.

🔒 Проте варто враховувати, що якщо громадянин України є обізнаний з відомостями, які є державною таємницею, виїзд може бути недозволений у низці випадків, визначених через Закон України “Про державну таємницю”.

🛂 Поїздка у відрядження включає проходження кордону в уповноваженими особами Держприкордонслужби з наявним паспортом та документом про статус військовослужбовця, витягом з наказу про відрядження та/або NATO TRAVEL ORDER.

🏥 Щодо лікування за кордоном, це вимагає наявності паспорта та висновку про необхідність такого лікування, а також підтвердження МОЗ про можливість лікування у закладах охорони здоров’я іноземних держав. Зазначена особа може бути у супроводі одного з родичів першого ступеня споріднення”.

#військові #ЗСУ #виїзд_за_кордон #мандри #лікування_за_кордоном #відрядження #документи #держтайна #правила_перетину_кордону. #адвокат #юрист #юрконсалт #ua #запоріжжя #рек #ukraine

😎 Потрібна консультація?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *