Звільнення строковика з строкової військової служби

📝Строк військової служби для тих, хто служить строково, визначає Президент України. У мирний період він має становити не більше ніж 18 місяців. Під час військового стану цей термін може бути продовжено.

✅Для звільнення зі строкової військової служби потрібний законний підстав, серед яких можуть бути наступні:

– Закінчення строки служби, визначеного Указом Президента України.
– Про непридатність до військової служби засвідчеє військово-медична комісія.
– Зміна сімейних обставин, що дає право на відстрочку чи звільнення.
– Обвинувальний вирок суду, який призначає покарання у вигляді позбавлення волі.

👪Особливо стоїть зупинитися на сімейних обставинах, які дають право на звільнення. Для цього необхідно, щоб виникли умови для відстрочки або звільнення від призову під час служби. Такі умови включають наявність непрацездатних родичів, дітей до 18 років, вагітну дружину та інші ситуації.

🙌Унікальними умовами для звільнення є: визнання особи інвалідом або непридатним до служби за станом здоров’я, наявність померлого або загиблого в баталії члена сім’ї, виховання дитини з інвалідністю та деяких інших хвороб, а також докладний догляд за хворими родичами, включаючи інвалідів.

👮‍♂️Особи, які вже пройшли військову службу в іншій державі, мають право на звільнення. Таке ж право мають особи, які були засуджені до позбавлення волі, та випускники вищих закладів освіти, які одержали військові звання.

⚖️Здобування права на звільнення включає подання рапорту про звільнення та підтвердження перебування.

👩‍💼Наші військові адвокати в компанії “Юрконсалт” можуть допомогти вам в процедурі звільнення. Для отримання консультації стосовно всіх питань зв’язаних з процедурою звільнення, зв’яжіться з нами.

#ВійськоваСлужба #Україна #Звільнення #Юрконсалт #Правозахист #Адвокат #ВійськовийСуд #СімейніОбставини #ВійськовийСтан #Закон. #адвокат #юрист #юрконсалт #ua #запоріжжя #рек #ukraine

😎 Потрібна консультація?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *