ВЛК: Стаття 63 розкладу хвороб наказу №402

⚕️Стаття 63 розкладу хвороб військово-лікарської комісії (ВЛК) в ЗСУ, за положенням військово-лікарської експертизи (Наказ № 402), встановлює різні форми придатності військовозобовʼязаних для служби або мобілізації. Ті, кому була присуджена Стаття 63 ВЛК, можуть бути кваліфіковані за категоріями, які включають втрату кінцівки внаслідок ампутації з кодами S47, S48, S57, S58, S77, S78, S87, S88, T04, T05, T92.6, T93.6, Z89.

🚫Стаття 63-а розглядає осіб як непридатні для військової служби з вилученням із військового обліку. Це включає тих, хто має двосторонні ампутаційні кукси верхніх або нижніх кінцівок на будь-якому рівні, а також тих, хто має односторонню ампутаційну куксу нижньої кінцівки вище рівня верхньої третини гомілки.

⏳Стаття 63-б вказує на індивідів як непридатних до військової служби в мирний час, але обмежено придатних у воєнний час. Це охоплює тих, хто має односторонню ампутаційну куксу верхньої кінцівки на будь-якому рівні, або односторонню ампутаційну куксу нижньої кінцівки нижче рівня верхньої третини гомілки.

📝Варто відмітити, що при наявності ампутації кінцівок внаслідок малігнових новоутворень або судинних захворювань, таких як атеросклероз, рішення приймається з урахуванням основного захворювання. Крім того, при незадовільних результатах лікування, відмові від нього при неправильній куксі після ампутації або реампутації, а також при наявності трофічних розладів та постійного синдрому фантомного або ампутаційного болю, що перешкоджає протезуванню, огляд виконується на основі пункту “а”.

❗Наголошується, що стан здоров’я представника ВЛК не завжди досліджується об’єктивно і всебічно. Тому можливе проведення додаткового незалежного обстеження та консультація у приватних клініках, а також отримання аналізів незалежних лабораторій, МРТ і КТ. Це дозволить оскаржити висновок комісії, особливо з урахуванням допомоги адвокатів та юрістів, спеціалізованих у питаннях ВЛК.

№ЗСУ, #стаття63, #ВЛК, #військова_служба, #ампутація, #військовозобовязаний, #військовий_облік, #здоров’я, #медична_експертиза, #юрконсалт. #адвокат #юрист #юрконсалт #ua #запоріжжя #рек #ukraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *