Процедура видачі дубліката свідоцтва учасника воєнних дій.

✍️ Виникла необхідність у відновленні посвідки учасника бойових дій? Існує офіційний порядок, дозволяючий отримати дублікат у випадку її утрати чи пошкодження.

🌟 Зіткнувшись із подібною проблемою, ваші перші кроки полягають у зборі комплекта необхідних паперів для подальшого надсилання їх до Міністерства у справах ветеранів України. Важливо, це стосується лише тих героїв, що отримали статус за висновками спеціальної міжвідомчої комісії відомства.

📄 Перше, що вам потрібно – це заяву на видачу нового документа із поясненням обставин зникнення, не забудьте вказати контактний номер телефону.

🗞 У разі втрати оригіналу, додайте до пакету оголошення про втрату з Газети.

📸 Якщо ж ідеться про ушкоджений документ, додайте його до заяви.

🔍 Крім того, потрібно передати копію зниклого посвічення, або, як мінімум, інформацію з номером, серією та датою видачі.

📑 Обов’язковими є також копії персональних данних з паспорта та ідентифікаційного коду.

🖼 Не забудьте про дві фотокартки формату 3х4 сантиметри.

📬 Останнім етапом буде надсилання всіх цих документів на поштову скриньку Міністерства dpi@mva.gov.ua, фотографії ж відправляються поштою за адресою в Київ.

🔗 У разі якщо у вас виникнуть додаткові питання, не вагайтеся зв’язатися з відповідальними особами за уточненою електронною адресою чи за вказаним телефонним номером.

#дублікатпосвідчення #учасникибойовихдій #UBD #ветераниукраїни #юридичнадопомога #прававетеранів #замінадокументів #втратадокумента #пошкодженнядокумента #зверненнявміністерство #адвокат #юрист #юрконсалт #ua #запоріжжя #рек #ukraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *