В Україні запрацювала електронна черга для проходження ВЛК

⚕️ В Україні для військовослужбовців запроваджено електронну чергу для проходження військово-лікарської комісії (ВЛК). Тепер сервіс доступний у всіх військових поліклініках.

💻 Електронну чергу ввели навесні цього року. Зважаючи на можливість записатися на проходження ВЛК як через реєстратуру медичного закладу, так і у режимі онлайн, протягом останнього місяця половина пацієнтів військових поліклінік скористались цією послугою.

📲 Найактивніше електронною чергою користуються у Києві, Одесі, Дніпрі та Вінниці. Метою Міноборони є залучення до користування сервісом всіх керівників медичних служб військових частин, аби забезпечити завчасний запис на ВЛК.

🎖️ Для військових основною перевагою є можливість уникнути потреби відвідувати поліклініку рано зранку та чекати на прийом упродовж всього дня.

📊 Впровадження електронної черги також дозволяє аналізувати завантаженість медперсоналу та виявляти потребу в додаткових спеціалістах. В разі потреби шукають додаткових профільних спеціалістів як серед мобілізованих медиків, так і серед цивільних.

🖱️ Для того, аби військовослужбовці могли записуватися через електронну чергу, начальник медичної служби має звернутися до поліклініки та отримати інструкцію для подальшої реєстрації.

#Україна, #медицина, #військово-лікарська комісія, #ВЛК, #технології, #міноборони, #поліклініка, #ehealth, #онлайнсервіси, #охороназдоров’я. #адвокат #юрист #юрконсалт #ua #запоріжжя #рек #ukraine

😎 Потрібна консультація?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *