ВЛК: Стаття 18 розкладу хвороб наказу №402

💫Доволі часто військово-лікарська комісія оцінює ступінь придатності військовозобов’язаного за Статтею 18 Розкладу хворою. До цієї статті включено: поведінкові синдроми, розлади особистості та емоцій F50-F69; F80-F99 (пов’язані з розладами споживання їжі, зі зловживаннями речовинами, які не зумовлюють залежність); розлади поведінки та емоцій у підлітковому віці (гіперкінетичні, соціальні, емоційні, неуточнені психічні); розлади особистості та поведінки у зрілому віці (параноїдний, шизоїдний, диссоціальний, емоційно нестабільний, істеричний та інші) розлади.

📋 Якщо розглянути випадки щодо визнання непридатним до військової служби, то до пункту 18-а відносяться особи, у яких відзначаються вкрай виражені форми психопатії або патологічного розвитку особистості (параноїдальні, обсесивно-фобічні тощо). Це екстремальні стани, які приводять до значного обмеження працездатності та нездатності виконання службових обов’язків.

🔎 У контексті пункту 18-б  обмежено придатними у воєнний час є особи, які мають помірно виражені форми розладів особистості, помірні стійкі емоційно-вольові розлади, а також психічний інфантилізм.

✅ Військово-лікарська комісія – це складна процедура. В юридичній компанії “Юрконсалт” вам завжди готові допомогти в питаннях, пов’язаних із ВЛК, особливо якщо вам потрібна консультація з проблем, що стосуються оцінки ступеню придатності до військової служби. Саме така професійна допомога може допомогти вам уникнути порушення ваших прав.

#юрконсалт #військовозобовʼязаний #військовослужбовець #військоволікарськакомісія #розкладхвороб #оскарження #висновоквлк #статья18 #розладиповедінки #розладоособистості #адвокат #юрист #юрконсалт #ua #запоріжжя #рек #ukraine

😎 Потрібна консультація?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *