Як скласти та подати позовну заяву про розірвання шлюбу через суд?

💔 Розлучення – це тяжкий момент в житті кожної сім’ї, та ніхто не є застрахований від цього юридичного процесу. Громадянам важливо знати, як правильно подати позовну заяву про розірвання шлюбу до суду, щоб дотриматися всіх необхідних формалізмів і правил. Написання позовної заяви про розірвання шлюбу, на превеликий жаль не регулюється Спеціальним кодексом України, а процес, вся проведення якого регламентовано Цивільним процесуальним кодексом України.

📝 Ций кодекс описує загальні вимоги до позовних заяв, серед яких є: адреса судового органу, до якого подається заява; дані заявника та відповідача; ціна позову; викладення обставин і доказів, що підтверджують вимоги позивача та причини, що перешкоджають розлученню через стандартний шлях – через РАЦС. А також, перелік документів, що подаються разом з позовною заявою, перелік витрат та інше.

🤔 Важливо пам’ятати, що позовна заява може бути подана в різних форматах. Її можна написати вручну або віддрукувати на принтері. В обох випадках важливим є дотримання всіх вимог, зазначених в ЦПКУ.

👩‍💼 Якщо ви знаходитесь в ситуації, коли необхідно скласти позовну заяву про розірвання шлюбу і хочете, щоб все було зроблено коректно й без помилок, відмінним вирішенням буде звернення до професійних адвокатів. Команда “Юрконсалт” має багаторічний досвід роботи з подібними документами і зможе надати вам високоякісну допомогу.

🏛️ Написання і подача позовної заяви в суд – це лише перший крок до розірвання шлюбу. Не варто зволікати, адже процес розлучення може бути тривалим. Зверніться до професійних юристів, які допоможуть вам у цьому непростому життєвому звороті.

#розлучення, #розлученнявсуді, #позовназаява, #адвокат, #юридичнадопомога, #розірванняшлюбу, #суд, #юрконсалт, #закон, #послугиюриста.#адвокат #юрист #юрконсалт #ua #запоріжжя #рек #ukraine

😎 Потрібна консультація?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *