Додаткова винагорода інструкторам та зарахованим у розпорядження після поранення. Який розмір грошового забезпечення повинен бути?

Кабінет Міністрів України 15 вересня 2023 року ухвалив постанову № 1001, яка регулює розмір додаткової винагороди для інструкторсько-викладацького складу навчальних центрів. Зокрема, для офіцерського складу:
👨‍✈️ Начальникам – 25 000 грн.;
👨‍🏫 Інструкторсько-викладацькому складу циклових комісій (за типом кафедри у вищих військових навчальних закладах) – 25 000 грн.;
👩‍✈️👨‍✈️ Начальникам та заступникам начальників циклових комісій (навчальних груп) – 30 000 грн.;
🏢 У навчальних підрозділах – 30 000 грн.

Для сержантського складу:
👨‍✈️ Начальникам – 25 000 грн.;
🧑‍🏫 Інструкторам з базовим рівнем підготовки сержантського (старшинського) складу – 15 000 грн.;
🧑‍🏫 З базовим рівнем підготовки сержантського (старшинського) складу та інструкторського складу – 20 000 грн.;
🧑‍🏫 З середнім рівнем підготовки сержантського (старшинського) складу та підвищеним – інструкторського складу – 25 000 грн.;
🧑‍🏫 З підвищеним рівнем підготовки сержантського (старшинського) складу та академічним – інструкторського складу – 30 000 грн.

📚 Крім того, уточнюється, що до військових навчальних підрозділів відносяться:
🏫 навчальні центри,
🏫 навчально-тренувальні центри,
🏭 центри підготовки особового складу,
🏭 центри підготовки сержантського (старшинського) складу (курси лідерства),
🎒 навчальні центри підрозділів,
🎓 школи військових фахівців,
🎖️ навчальні полки,
🎖️ навчальні батальйони та дивізіони.

🤵‍♀️🤵‍♂️ До начальницьких належать посади командування військових навчальних підрозділів, що встановлюються штатами.

⚕️ Військовослужбовці, які визнані військово-лікарською комісією обмежено придатними або непридатними до служби внаслідок поранення (травми, контузії, паралічу) з переоглядом через 6-12 місяців і зараховані наказами командирів, зобов’язані отримати:
🕐 протягом 2 місяців з дня зарахування в розпорядження (без урахування часу відпустки та лікування) – повне грошове забезпечення за останньою займаною посадою (без урахування додаткової винагороди);
⌛ після 2 місяців – оклад за військове звання, надбавку за вислугу років та додаткову винагороду в розмірі 20 100 грн (щомісяця до кінця перебування в розпорядженні).

🌡️ Нагадуємо: За період лікування після поранення (травми, контузії, паралічу) або відпустки за рішенням військово-лікарської комісії після тяжкого поранення виплачується додаткова винагорода у розмірі 100 000 гривень.”

#адвокат #юрист #юрконсалт #ua #запоріжжя #рек #ukraine #Кабінет_Міністрів_України #постанова_1001 #додаткова_винагорода #інструкторсько_викладацький_склад #навчальні_центри #начальники_циклових_комісій #сержантський_склад #рівень_підготовки #грошове_забезпечення #поранення #додаткова_винагорода

😎 Потрібна консультація?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *