В Україні з’явиться електронний кабінет призовника. Ухилятися від отримання повісток стане важче!

🔹 Ми продовжуємо аналізувати законопроект №10062 щодо удосконалення обробки та використання даних державних реєстрів для ведення військового обліку та набуття статусу учасника бойових дій в умовах воєнного стану.

🔹 Законопроект передбачає створення електронного кабінету призовника. Відповідно до закону, облікові дані призовника, військовослужбовця та резервіста також включатимуть номери засобів зв’язку та адреси електронної пошти.

🔹 Крім того, військовослужбовці або призовники будуть зобов’язані отримувати інформацію про включення (невключення) до Реєстру та відомості про себе, в тому числі через електронний кабінет призовника.

🔹 Відповідно до закону, електронний кабінет – це програмний інтерфейс Реєстру, призначений для відображення відомостей про призовника, військовослужбовця та резервіста, що містяться в Реєстрі. Перелік відомостей, що відображаються, та перелік послуг, які надаються призовнику, військовослужбовцю та резервісту через електронний кабінет, визначаються Порядком ведення Реєстру, який затверджується держателем Реєстру.

🔹 Зрозуміло, що крім надання інформації про включення або виключення особи з реєстру, держателем реєстру надаватимуться й інші послуги, такі як видача повісток, повідомлень про мобілізацію, про обов’язковість проходження ВК тощо.

🔹 Крім того, є позитивні зміни в питанні надання статусу учасника бойових дій. Тепер документи на УБД можна подавати в електронному вигляді.

#адвокат #юрист #юрконсалт #ua #запоріжжя #рек #ukraine #удосконалення_даних_державних_реєстрів
#військовий_облік
#набуття_статусу_учасника_бойових_дій
#електронний_кабінет_призовника
#облікові_дані
#Реєстр
#послуги_призовнику
#видача_повісток
#статус_учасника_бойових_дій
#документи_на_УБД

😎 Потрібна консультація?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *