Пільги для дітей учасників бойових дій (УБД) згідно з Законами України

✅Пільги для дітей учасників бойових дій (УБД) є важливим аспектом соціального захисту цих дітей. Україна має розвинену нормативну базу, яка регулює цю сферу.

✅Закон України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та Закон України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” надають дітям учасників бойових дій право на пільги у сфері пенсійного забезпечення.

✅Закон України “Про оздоровлення та відпочинок дітей” передбачає безкоштовну оздоровчу та відпочинкову програму для дітей, які мають батьків-учасників бойових дій.

✅Закон України “Про вищу освіту” та “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей” надають право дітям УБД на безкоштовну вищу освіту.

✅Указ Президента України від 29 жовтня 2014 року № 835/2014 передбачає додаткові соціальні гарантії для окремих категорій громадян, зокрема дітей учасників бойових дій.

✅Постанова Кабінету Міністрів України встановлює порядок направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок державного бюджету.

✅Деяким категоріям громадян, включаючи дітей УБД, надається державна цільова підтримка для здобуття професійно-технічної та вищої освіти.

✅Постанова Кабінету Міністрів України № 1045 регулює виплату соціальних стипендій студентам та курсантам вищих навчальних закладів.

✅Питання стипендіального забезпечення регулює Постанова Кабінету Міністрів України від 12 липня 2004 року.

✅Наказ Міністерства освіти і науки України встановлює умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України.

✅Загальна нормативна база забезпечує пільги для дітей учасників бойових дій, забезпечуючи їх права на соціальний захист, оздоровлення та вищу освіту. Це важливий крок у напрямку створення сприятливих умов для розвитку та підтримки цих дітей, які несуть велику втрату через своїх рідних, що брали участь у бойових діях.

#соціальнийзахист #пенсійнезабезпечення #оздоровлення #вищаосвіта #соціальнігарантії #стипендія #закон #нормативнабаза #цільовапідтримка #навчання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *