Скасували виконавчий напис нотаріуса!

🔔 ВІДМІНА ВИКОНАВЧОГО НАПИСУ! 🔔 🌟 Ще одна успішна справа від адвокатського бюро “ЮРКОНСАЛТ”! 🌟 ✅ Судове рішення в справі N 552/2297/22 ✅ 📅 08.11.2022 року 📅 🔍 Позивач ОСОБА_1 виграв справу проти ТОВ “Бізнес Позика” і вдало скасував виконавчий напис! 📝 Виконавчий напис нотаріуса N 24023, на суму 13 524 грн. 76 коп., був визнаний таким, що не підлягає виконанню. Суд встановив, що нотаріус не дотримався вимог законодавства та не переконався у безспірності заборгованості. 💥 Ми горді, що знову змогли захистити права наших клієнтів і допомогли скасувати неправомірний виконавчий напис! 👉 Якщо і ви потрапили в подібну ситуацію і маєте проблеми з виконавчими написами, звертайтеся до нас! Ми маємо великий досвід у виграші подібних справ і готові допомогти вам! ✅ Звертайтеся до адвокатського бюро “ЮРКОНСАЛТ” і отримайте правову допомогу, яка вам потрібна для скасування виконавчих написів! #ЮРКОНСАЛТ #адвокати #правовадопомога #виконавчінаписи #справи #скасуваннявиконавчихнаписів #рішеннясуду

2 thoughts on “Скасували виконавчий напис нотаріуса!

  1. Олег_Іванченко says:

    “Я хочу поділитися своїм позитивним досвідом співпраці з адвокатським бюро “ЮРКОНСАЛТ”. У результаті їх професійної роботи, моя справа була виграна в суді і неправомірний виконавчий напис був скасований. Геннадій Працевитий, один з адвокатів бюро, зробив чудову роботу, захищаючи мої права та довівши безспірність заборгованості. Я вдячний команді “ЮРКОНСАЛТ” за їх великий досвід та готовність допомогти в подібних ситуаціях. Я рекомендую цю компанію всім, хто потребує правової допомоги!”

  2. Вікторія says:

    Дуже вдячна адвокатам Геннадію Працевитому та його команді з бюро “ЮРКОНСАЛТ”. Завдяки ним ми виграли справу проти ТОВ “Бізнес Позика” і скасували неправомірний виконавчий напис. Довольні результатом і високо рекомендуємо звертатися до цих адвокатів в подібних ситуаціях. Вони мають великий досвід і знають, як захистити права своїх клієнтів. Дякуємо за важливу допомогу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *