234

Post


🎉📢 Адвокатське бюро

🎉📢 Адвокатське бюро “ЮРКОНСАЛТ” знову перемогло! 🎉📢

Шановні друзі! Ми раді повідомити про ще одну успішно виграну справу! Адвокатське бюро “ЮРКОНСАЛТ” змогло довести неправомірність вчиненого виконавчого напису та захистити права нашого клієнта!

💼 В даному випадку, наш клієнт ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю “Фінпром Маркет” щодо незаконного вчинення виконавчого напису на користь кредитора. 🤝

📝 Після ретельного аналізу справи та дослідження всіх доказів, суд прийняв рішення на користь нашого клієнта. Виконавчий напис було визнано таким, що не підлягає виконанню!

🔒 Наші юристи продемонстрували, що виконавчий напис був вчинений з порушенням вимог законодавства та без належного доказу законності вимоги щодо стягнення заборгованості.

💸 Таким чином, виконавчий напис на суму 9476,00 грн. було скасовано, а наш клієнт отримав повернення стягнутих судових витрат!

👉 Якщо ви також стикаєтесь з неправомірним вчиненням виконавчих написів та бажаєте захистити свої права, звертайтеся до нас! ✅

📞 Наші контактні дані:
📧 Електронна пошта: info@yurkonsalt.com
📱 Телефон: +380XX-XXX-XX-XX

🔐 Не витрачайте свій час та нерви на незаконні вимоги кредиторів! Ми вже виграли багато подібних справ і готові допомогти вам з скасуванням виконавчих написів!

🏆 Звертайтеся до професіоналів! 🏆

#юридичнадопомога #адвокат #вигранасправа #скасуваннявиконавчихнаписів #правадляспоживачів #адвокатськеюрконсалт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *