Виграли справу про стягнення вартості половини кредиту з колишньої дружини позичальника!

🏢 Адвокатське бюро “ЮРКОНСАЛТ” захистило інтереси свого клієнта! 🎉

📜 У справі, розглянутій Ленінським районним судом міста Запоріжжя, адвокат Працевитий Г.О. виступав в якості представника позивача. Щодо клієнта було подано позов, яким просили стягнути з неї на користь позивача суму 196200,75 грн. Ця сума представляла половину коштів, сплачених за кредитним договором N 8/ІК-06, укладеним між позивачем і ЗАТ “Промінвестбанк” (яке нині представлене ТОВ “Кредитні ініціативи”).

👥 Сторони відділилися після тривалого перебування в зареєстрованому шлюбі з 11 квітня 1981 року до 19 грудня 2017 року. У їхньому шлюбі немає неповнолітніх або малолітніх дітей. Після розірвання шлюбу рішенням Ленінського районного суду міста Запоріжжя було стягнуто з Клієн на користь ТОВ “Кредитні ініціативи” заборгованість за кредитним договором N 8/ІК-06 в сумі 350 061,08 грн, а також судові витрати в сумі 2 134,80 грн. Насамперед, 28 квітня 2021 року Клієнт сплатив заборгованість за цим договором в розмірі 392 401,50 грн, що включалоя суму боргу за рішенням суду та виконавчий збір. Згідно з рішенням суду, Клієнт має право  на половину половини сплачених коштів по кредиту після розірвання шлюбу.

🔐 Рішення суду викликало радість у нашому клієнта! Сума, стягнута на користь клієнта становить 175030,54 грн.

💼 Адвокатське бюро “ЮРКОНСАЛТ” щиро вітає свого клієнта з перемогою! Ми зробили все можливе, щоб захистити його інтереси

😎 Потрібна консультація?

2 thoughts on “Виграли справу про стягнення вартості половини кредиту з колишньої дружини позичальника!

  1. Один нікнейм, який складається з українського імені чи прізвища, може бути "Гордій". says:

    Добрий день! Я хотів би висловити свою вдячність адвокату Гордію з адвокатського бюро “ЮРКОНСАЛТ”. Він вдало представив мої інтереси у судовій справі і забезпечив виграш. Я дуже вдячний за його професійну підготовку та ретельну роботу на користь мене. Це було неймовірно ефективно і успішно, і я відчуваю велике полегшення та задоволення від результату. Рекомендую адвоката Гордія всім, хто потребує якісного захисту своїх інтересів у судових справах.

  2. ЛюбовникТроянд says:

    Дуже вдячний адвокатському бюро “ЮРКОНСАЛТ” за їх вагомий внесок у виграш справи. Завдяки адвокату Геннадію Працевитому, наш клієнт отримав справедливу компенсацію у розмірі 175030,54 гривень. Це стало можливим завдяки професіоналізму та високій кваліфікації адвокатів з бюро “ЮРКОНСАЛТ”. Ми рекомендуємо звертатися до них у разі потреби у юридичній допомозі. Вітаємо з перемогою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *