Виконавчий напис ТОВ “Кредит-Капітал” нотаріуса Данич, приватний виконавець Проценко – скасовано!

❗️Адвокатське бюро “ЮРКОНСАЛТ” з радістю повідомляє, що ми успішно виграли справу на користь нашого клієнта у суді.

💼 Відповідно до заочного рішення, у організації “Фінансова компанія “КРЕДИТ-КАПІТАЛ” були виявлені порушення під час вчинення виконавчого напису N 19443 від 15.06.2021 року. Таким чином, це рішення не підлягає виконанню.

💸 Суд також зобов’язав “Фінансова компанія “КРЕДИТ-КАПІТАЛ” сплатити судовий збір у розмірі 1488,60 грн, а також витрати на правничу допомогу у розмірі 6492,00 грн.

🔐 Ця справа є ще одним підтвердженням успішної роботи нашого адвокатського бюро. Ми маємо великий досвід у супроводженні схожих справ і можемо гарантувати захист інтересів наших клієнтів.

⚖️ Якщо вам потрібна професійна юридична допомога, звертайтеся до нас. Ми готові надати всебічну підтримку і забезпечити успішний виграш вашої справи. Захист прав наших клієнтів – наш пріоритет!

2 thoughts on “Виконавчий напис ТОВ “Кредит-Капітал” нотаріуса Данич, приватний виконавець Проценко – скасовано!

  1. Олександр says:

    Я хочу висловити свою щиру вдячність адвокатам Юрконсалт – особливо Геннадію Працевитому. Завдяки їхній професійній допомозі, моя справа була успішно виграна в суді. Я був дуже вражений їхнім досвідом та здібностями у захисті моїх інтересів. Я рекомендую Юрконсалт як надійного партнера для будь-яких юридичних потреб. Дякую вам ще раз за вашу професіоналізм і підтримку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *