Виграли справу про розірвання шлюбу між чоловіком та дружиною!

Адвокатське бюро “ЮРКОНСАЛТ” виграло справу і добилося захисту інтересів свого Клієнта. Рішення суду про розірвання шлюбу, укладеного між Клієнтом та Відповідачем, було прийняте 07 березня 2023 року у м. Запоріжжя. Підставою для цього рішення стали фактичні обставини, що свідчать про те, що сторони не живуть як подружжя з 2000 року і не ведуть спільного господарства через втрату порозуміння та любові один до одного.

Адвокатське бюро “ЮРКОНСАЛТ” підтверджує свою високу компетентність у справах цивільного характеру, зокрема в розірванні шлюбу. Ми виграємо багато аналогічних справ і готові допомогти кожному Клієнту, достатньо укласти з нами договір, а всі інші дії здійснить наш юрист.

Якщо у вас виникли подібні проблеми, звертайтесь до нас і ми надамо вам кваліфіковану юридичну допомогу. Номер телефону та електронна адреса можна знайти на нашому сайті. Наші юристи готові вам допомогти!

#юриспруденція #юридичнеблоги #адвокати #рішеннясуду #розірванняшлюбу

😎 Потрібна консультація?

4 thoughts on “Виграли справу про розірвання шлюбу між чоловіком та дружиною!

 1. Наталя says:

  Доброго дня! я хочу поділитися своїм досвідом співпраці з адвокатським бюро “ЮРКОНСАЛТ”. Завдяки їх високій компетентності та професійному підходу, моя справа про розірвання шлюбу була успішно вирішена. Щиро рекомендую це бюро як надійного і підтримуючого партнера у будь-яких цивільних справах. Дякую за допомогу! #юридичнеблоги #адвокати #розірванняшлюбу

  • ЮРКОНСАЛТ says:

   Дякуємо, Ок, за ваш добрий відгук! Ми дуже раді, що вам сподобалося наше обслуговування. Дякуємо ще раз і бажаємо вам гарного дня!

 2. Олександр says:

  Дякую, бюро “ЮРКОНСАЛТ”, за професійну допомогу у розірванні шлюбу. Ваш юрист Денис був дуже компетентним та вміло представив мої інтереси в суді. Результат був успішним завдяки вам. Рекомендую ваші послуги всім, хто потребує юридичної підтримки. #професіоналізм #довіра #рекомендації

  • ЮРКОНСАЛТ says:

   Дякуємо за ваші слова вдячності та рекомендації! Високо цінуємо довіру, яку ви виявили до нашого бюро. Раді, що ваше розірвання шлюбу було успішним завдяки професіоналізму та компетентності нашого юриста Дениса. Будемо раді надалі надавати юридичну підтримку всім, хто потребує наших послуг. #дякуємо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *