Успішно супроводили процес про розірвання шлюбу в суді!

Номер справи: 336/7344/22

Посилання на судове рішення в реєстрі: 109386895

🔹Успішно супроводили процес про розірвання шлюбу в суді!👩‍⚖️🏛️

Адвокатське бюро “ЮРКОНСАЛТ” отримало неймовірну перемогу у судовій справі про розірвання шлюбу. Наші юристи зуміли успішно супроводити процес та довести наявність всіх необхідних підстав для розірвання шлюбу.

У тексті рішення суду, яке було ухвалено 7 березня 2023 року Шевченківським районним судом м. Запоріжжя, зазначено, що позивач 🧑 звернулася до суду з позовом про розірвання шлюбу з позивачем 🧑. Судом було підтверджено, що сторони уклали шлюб 2 лютого 1990 року. Однак, згідно з поданими доказами, з 2000 року позивач та відповідач не живуть разом як подружжя і не ведуть спільного господарства через втрату порозуміння та любові один до одного.

На підставі цих фактів суд вирішив розірвати шлюб між позивачем 🧑 та позивачем 🧑. Також було встановлено, що позивач звільнена від сплати судового збору, а тому його було стягнуто з позивача на користь держави.

Адвокатське бюро “ЮРКОНСАЛТ” є досвідченим у сприянні клієнтам у виграшних справах про розірвання шлюбу. Ми маємо багато аналогічних успішних справ у нашому досвіді. Тому, якщо ви потребуєте юридичної допомоги у справі про розірвання шлюбу, звертайтеся до нас. Укладення договору з нами забезпечить вам надійну супровід і високі шанси на успіх у суді. 💼💪

#адвокатське_бюро #юридична_допомога #розірвання_шлюбу #судова_справа #перемога

Переглянути повний текст рішення суду:

№ 336/7344/22

н/п 2/336/805/23

РІШЕННЯ

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

07 березня 2023 року м. Запоріжжя

Шевченківський районний суд м. Запоріжжя у складі головуючого судді Боєва Є.С., розглянувши у порядку спрощеного позовного провадження без виклику (повідомлення) сторін цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

ВСТАНОВИВ:

Позивач ОСОБА_1 через свого представника адвоката Працевитого Г.О. звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, зареєстрованого 02.02.1990 Палацом реєстрації шлюбів та новонароджених, про що зроблений відповідний актовий запис за № 439.

В обґрунтування своїх вимог за позовом зазначила, що 02.02.1990 сторони уклали шлюб.

З 2000 року позивач разом з відповідачем не живуть як подружжя, не ведуть спільне господарство, оскільки стосунки та подальше подружнє життя з відповідачем стало неможливим через взаємну втрату порозуміння та любові один до одного.

За таких обставин позивач вважає, що подальше життя з відповідачем неможливе.

На підставі вищенаведеного позивач просить розірвати шлюб.

Ухвалою від 23.12.2022 року було відкрито та призначено до розгляду в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін.

Відповідачу копія ухвали про відкриття провадження у справі та копія позовної заяви з додатками направлялася поштою за його зареєстрованим місцем проживання. Документи повернулись до суду з відміткою «адресат відмовився від отримання».

Визначений частиною третьою статті 279 ЦПК України строк для реалізації особами своїх процесуальних прав та виконання процесуальних обов`язків сплив.

Відповідач у наданий судом строк та станом на час розгляду справи своїм правом подання до суду клопотань про розгляд справи з повідомленням сторін та відзиву на позовну заяву не скористався, відзив на позов не подав, заперечень щодо розгляду справи в спрощеному порядку також подано не було, будь-яких клопотань та заяв від відповідача до суду не надходило, відтак відповідно до ч.8 ст.178 та ч. 5 ст.279 ЦПК України, суд розглядає справу за наявними у справі матеріалами.

Суд, дослідивши надані докази у їх сукупності, вважає можливим ухвалити рішення про задоволення позову, з наступних підстав.

Судом встановлено, що сторони перебувають у шлюбі, який зареєстрований 02.02.1990 Палацом реєстрації шлюбів та новонароджених, про що зроблений відповідний актовий запис за № 439 (свідоцтво про шлюб серії НОМЕР_1 )

Як визначає ст. 21 Сімейного кодексу України, шлюбом є сімейний союз жінки та чоловіка, зареєстрований у органі державної реєстрації актів цивільного стану.

Відповідно до ст. 51 Конституції України, ст. 24 СК України шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки та чоловіка. Примушування жінки та чоловіка до шлюбу не допускається.

Згідно зі ст.ст. 105, 110 СК України шлюб припиняється внаслідок його розірвання за позовом одного з подружжя на підставі рішення суду.

Заст. 112 СК України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя та збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

Відповідно до ч. 2 ст. 114 СК України, у разі розірвання шлюбу судом шлюб припиняється у день набрання чинності рішенням суду про розірвання шлюбу.

Оскільки позивач вказала на неможливість збереження шлюбу суд вбачає підстави для задоволення позову.

Позивач звільнена від сплати судового збору на підставі п. 9 ч.1 ст. 5 Закону України “Про судовий збір”, а тому в силу ч. 6 ст. 141 ЦПК судовий збір підлягає стягненню з відповідача на користь держави.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 264, 265, 279, 354 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Позов задовольнити.

Розірвати шлюб, укладений між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 , 02.02.1990 Палацом реєстрації шлюбів та новонароджених, про що зроблений актовий запис за № 439.

Стягнути із ОСОБА_2 на користь держави судовий збір в розмірі 992,40 гривень.

Відповідно до ч. 5 ст. 265 ЦПК Українизазначаються наступні відомості:

Позивач – ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 ; РНОКПП НОМЕР_2 .

Відповідач – ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 ; РНОКПП НОМЕР_3 .

Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана до Запорізького апеляційного суду протягом тридцяти днів

Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручено у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Суддя Є.С. Боєв

07.03.23

😎 Потрібна консультація?

2 thoughts on “Успішно супроводили процес про розірвання шлюбу в суді!

  1. Vika2000 says:

    Дякуємо адвокатам бюро “ЮРКОНСАЛТ” за професійний супровід у справі про розірвання шлюбу. Їх експертиза та наявність всіх необхідних доказів дозволили досягнути перемоги у судовому процесі. Я вражена їхнім професіоналізмом та вмінням захищати інтереси клієнтів. Дуже радію, що обрала саме це адвокатське бюро. Сердечна вдячність і рекомендації! 💼💪

    • ЮРКОНСАЛТ says:

      Дякуємо, Vika2000, за ваш відгук! Ми дуже цінуємо вашу думку і вдячні за вашу підтримку. Будь ласка, звертайтесь до нас з будь-якими питаннями або потребами у майбутньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *