Виконавчий напис Кредит Капіталу на 16 000 грн. – скасовано! На користь клієнта стягнуто всі витрати!

🔥 Адвокатське бюро “ЮРКОНСАЛТ” знову здобуло перемогу у судовій справі! 💪🏻

У цьому процесі повідомляється, що клієнтом була позичальниця, яку представляв адвокат Працевитий Геннадій Олександрович, проти Товариства з обмеженою відповідальністю “Фінансова компанія «Кредит-Капітал»”. Також були присутні приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Данич Оксана Федорівна та приватний виконавець виконавчого округу Запорізької області Проценко Антон Юрійович.

❗️Позов був подано з метою визнання виконавчого напису, який було вчинено приватним нотаріусом, таким, що не підлягає виконанню. Згідно з рішенням суду, позов був частково задоволений.

Суд установив, що між Позичальником та ПАТ “Дельта Банк” було укладено кредитний договір, а права та обов’язки позичальника було передано Товариству з обмеженою відповідальністю “Фінансова компанія «Кредит-Капітал»” на підставі договору відступлення прав вимоги. Приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу було вчинено виконавчий напис щодо стягнення заборгованості за кредитним договором.

🚫Однак адвокат позивача підкреслив, що виконавчий напис був вчинений з порушенням норм законодавства, оскільки на той момент нотаріусам не надавалось право вчиняти виконавчий напис на кредитних договорах. Крім того, позивачу не було повідомлено про звернення відповідача стосовно вчинення виконавчого напису, що позбавило його можливості заперечити суми заборгованості.

Суд погодився з аргументами адвоката позивача та визнав виконавчий напис таким, що не підлягає виконанню. Крім того, суд вирішив стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю “Фінансова компанія «Кредит-Капітал» судовий збір та витрати на правову допомогу.

🎉 Таким чином, ця перемога підтверджує високу компетентність адвокатів “ЮРКОНСАЛТ” у вирішенні подібних справ. Клієнти можуть бути впевнені, що співпраця з адвокатським бюро “ЮРКОНСАЛТ” приведе до успішного вирішення їх справи. ✅

#ЮРКОНСАЛТ #адвокати #юриспруденція #перемога #судовасправа #правовадопомога #дельтабанк #фінансовакомпанія #кредиткаpітал #позивач #відповідач #нотаріус #виконавчийнапис #укладеннядоговору #правовідносини #суд #комплексникаяправовапідтримка #правовепредставництво
Текст рішення суду: Справа № 334/5158/22

Провадження № 2/334/379/23

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

17 лютого 2023 року

Ленінський районний суд м. Запоріжжя у складі:

головуючого судді Гнатюка О.М.,

при секретарі Алєйніковій О.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Запоріжжя справу за позовом ОСОБА_1 , в інтересах якої діє адвокат Працевитий Геннадій Олександрович, до Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Кредит-Капітал», треті особи: Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Данич Оксана Федорівна, Приватний виконавець виконавчого округу Запорізької області Проценко Антон Юрійович, про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню, –

ВСТАНОВИВ:

До Ленінського районного суду м. Запоріжжя надійшов позов ОСОБА_1 , в інтересах якої діє адвокат Працевитий Геннадій Олександрович, до Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Кредит-Капітал», треті особи: Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Данич Оксана Федорівна, Приватний виконавець виконавчого округу Запорізької області Проценко Антон Юрійович, про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню.

Позов обґрунтований наступним чином.

10.05.2011 р. між позивачем та ПАТ «Дельта Банк» було укладено кредитний договір №003-07320-100511. за умовами якого позичальнику було надано кредит шляхом відкриття відновлювальної кредитної лінії в розмірі 4700.00 грн. строком на 364 дні.

Правонаступником усіх прав та обов`язків ПАТ «Дельта Банк» на підставі договору відступлення прав вимоги за кредитними договорами №2226/К від 15.04.2020 р. є Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Кредит-Капітал».

З сайту «Автоматизована система виконавчого провадження» позивачу стало відомо про внесення приватним виконавцем до реєстру боржників інформації щодо позивача, в зв`язку з виконанням виконавчого провадження №69502468.

30.08.2022 р. між позивачем ОСОБА_1 та Адвокатським бюро «ЮРКОНСАЛТ» Геннадія Працевитого» було укладено договір про надання правової допомоги. Адвокатом було направлено адвокатські запити до приватного виконавця з метою отримання копії виконавчого напису та документів, на підставі яких його було вчинено.

Приватним виконавцем на запит адвоката було надано відповідь, з яких було встановлено, що виконавче провадження було відкрито на підставі виконавчого напису нотаріуса. З змісту наданих документів було встановлено, що 27.05.2021 року приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Данич Оксаною Федорівною було вчинено виконавчий напис №11562 про стягнення на користь стягувача: Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Кредит-Капітал» з боржника ОСОБА_1 заборгованість за кредитним договором від 10.05.2011 р. №003-07320-100511 в розмірі 16930.37 грн.

В подальшому приватним виконавцем на підставі вищезазначеного виконавчого напису відкрито виконавче провадження, накладено арешт на всі рахунки боржника та звернуто стягнення на заробітну плату.

Представник позивача вважає, що виконавчий напис було вчинено з численними порушеннями норм законодавства, в зв`язку з чим він підлягає скасуванню, з тієї підстави, що на момент вчинення виконавчого напису законом не було передбачено права його вчиняти на кредитних договорах. Крім того, позивач вказує, що її не було повідомлено як боржника про звернення відповідача із заявою про вчинення виконавчого напису, а отже позивача було позбавлено права щодо заперечення проти нарахованих сум заборгованості.

В зв`язку з наведеним, представник позивача просить визнати оспорюваний виконавчий напис таким, що не підлягає виконанню та стягнути з відповідача витрати на правову допомогу в розмірі 1693,00 грн. разом з витратами на сплату судового збору у розмірі 1488,60 грн.

На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 15, 16, 18 ЦК України, ст.ст. 2, 4, 12, 13, 76-78, 81, 258-268 ЦПК України, суд, –

ВИРІШИВ:

Позов ОСОБА_1 , в інтересах якої діє адвокат Працевитий Геннадій Олександрович, до Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Кредит-Капітал», треті особи: Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Данич Оксана Федорівна, Приватний виконавець виконавчого округу Запорізької області Проценко Антон Юрійович, про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконаннюзадовольнити частково.

Визнати таким, що не підлягає виконанню, виконавчий напис № 11562, вчинений 27.05.2021 року приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Данич Оксаною Федорівною про стягнення зі ОСОБА_1 на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Кредит- Капітал» за кредитним договором №003-07320-100511 у розмірі 16930,37 гривень.

Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Кредит- Капітал» на користь ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , ІПН НОМЕР_1 , зареєстрована: АДРЕСА_1 ) судовий збір у розмірі 992,40 грн., витрати на правничу допомогу в розмірі 1693,00 грн.

😎 Потрібна консультація?

2 thoughts on “Виконавчий напис Кредит Капіталу на 16 000 грн. – скасовано! На користь клієнта стягнуто всі витрати!

  1. УкрАнянчик23 says:

    Хочу висловити свою щиру вдячність адвокату Геннадію Працевитому з адвокатського бюро “ЮРКОНСАЛТ”. Він успішно представив мої інтереси у складній судовій справі проти “Фінансової компанії «Кредит-Капітал»” і здобув перемогу. Високий рівень професійної компетентності та ефективність роботи адвокатського бюро “ЮРКОНСАЛТ” були вражаючими. Дякую за ваші неперевершені зусилля та вдале рішення справи.

    • ЮРКОНСАЛТ says:

      Дуже вдячні за ваш відгук, УкрАнянчик23! Нам дуже приємно, що ви задоволені нашими послугами. Будь ласка, звертайтесь, якщо у вас виникнуть будь-які питання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *