Скасовано виконавчий напис ОТП Банку (нотаріус Бригіда, виконавець Хохлов) на 20 000 грн!

📢 Адвокатське бюро “ЮРКОНСАЛТ” знову здобуло перемогу у судовій справі! 🎉

Рішення суду  по справі №334/5158/22 було винесено на користь нашого клієнта. У справі розглядалось питання про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню.

🔍 Суд встановив, що позивач уклав кредитний договір з ПАТ “Дельта Банк” у 2011 році. Права та обов’язки з цього договору були передані ТОВ “Фінансова компанія “Кредит-Капітал” на підставі договору відступлення прав вимоги. Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Данич Оксана Федорівна вчинила виконавчий напис, за яким було стягнуто заборгованість за кредитним договором з боржника ОСОБА_1. Приватний виконавець виконавчого округу Запорізької області Проценко Антон Юрійович наклав арешт на всі рахунки боржника та звернувся із заявою про виконання виконавчого напису.

🔒 Адвокати “ЮРКОНСАЛТ” підтвердили порушення законодавства у вчиненні виконавчого напису та неналежне повідомлення позивача про звернення відповідача з заявою про виконання виконавчого напису. Відповідно, було подано позов про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню.

🔔 Рішенням суду було визнано виконавчий напис № 11562 таким, що не підлягає виконанню. Таким чином, було встановлено, що стягнення з боржника  на користь ТОВ “Фінансова компанія “Кредит-Капітал” не може бути здійснене.

✅ Адвокатське бюро “ЮРКОНСАЛТ” вже має багатий досвід у виграші схожих справ. Якщо ви зустрілися з аналогічною проблемою, наші юристи готові надати вам правову допомогу. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені, що ваші інтереси будуть захищені.

🤝 Співпраця з адвокатським бюро “ЮРКОНСАЛТ” дає гарантію на успішний результат. Завдяки нашому досвіду та знанням, ми зможемо допомогти вам вирішити вашу проблему. Для початку співпраці достатньо укласти з нами договір.

👍 Якщо ви шукаєте надійного і професійного адвоката, звертайтеся до адвокатського бюро “ЮРКОНСАЛТ”. Ми завжди готові допомогти вам захистити свої права та інтереси.

#адвокат #перемога #суд #правовадопомога #права #юридичніпослуги #ЮРКОНСАЛТ
Текст рішення суду: Дата документу 17.02.2023

Справа № 334/5158/22

Провадження № 2/334/379/23

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

17 лютого 2023 року

Ленінський районний суд м. Запоріжжя у складі:

головуючого судді Гнатюка О.М.,

при секретарі Алєйніковій О.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Запоріжжя справу за позовом ОСОБА_1 , в інтересах якої діє адвокат Працевитий Геннадій Олександрович, до Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Кредит-Капітал», треті особи: Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Данич Оксана Федорівна, Приватний виконавець виконавчого округу Запорізької області Проценко Антон Юрійович, про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню, –

ВСТАНОВИВ:

До Ленінського районного суду м. Запоріжжя надійшов позов ОСОБА_1 , в інтересах якої діє адвокат Працевитий Геннадій Олександрович, до Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Кредит-Капітал», треті особи: Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Данич Оксана Федорівна, Приватний виконавець виконавчого округу Запорізької області Проценко Антон Юрійович, про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню.

Позов обґрунтований наступним чином.

10.05.2011 р. між позивачем та ПАТ «Дельта Банк» було укладено кредитний договір №003-07320-100511. за умовами якого позичальнику було надано кредит шляхом відкриття відновлювальної кредитної лінії в розмірі 4700.00 грн. строком на 364 дні.

Правонаступником усіх прав та обов`язків ПАТ «Дельта Банк» на підставі договору відступлення прав вимоги за кредитними договорами №2226/К від 15.04.2020 р. є Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Кредит-Капітал».

З сайту «Автоматизована система виконавчого провадження» позивачу стало відомо про внесення приватним виконавцем до реєстру боржників інформації щодо позивача, в зв`язку з виконанням виконавчого провадження №69502468.

30.08.2022 р. між позивачем ОСОБА_1 та Адвокатським бюро «ЮРКОНСАЛТ» Геннадія Працевитого» було укладено договір про надання правової допомоги. Адвокатом було направлено адвокатські запити до приватного виконавця з метою отримання копії виконавчого напису та документів, на підставі яких його було вчинено.

Приватним виконавцем на запит адвоката було надано відповідь, з яких було встановлено, що виконавче провадження було відкрито на підставі виконавчого напису нотаріуса. З змісту наданих документів було встановлено, що 27.05.2021 року приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Данич Оксаною Федорівною було вчинено виконавчий напис №11562 про стягнення на користь стягувача: Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Кредит-Капітал» з боржника ОСОБА_1 заборгованість за кредитним договором від 10.05.2011 р. №003-07320-100511 в розмірі 16930.37 грн.

В подальшому приватним виконавцем на підставі вищезазначеного виконавчого напису відкрито виконавче провадження, накладено арешт на всі рахунки боржника та звернуто стягнення на заробітну плату.

Представник позивача вважає, що виконавчий напис було вчинено з численними порушеннями норм законодавства, в зв`язку з чим він підлягає скасуванню, з тієї підстави, що на момент вчинення виконавчого напису законом не було передбачено права його вчиняти на кредитних договорах. Крім того, позивач вказує, що її не було повідомлено як боржника про звернення відповідача із заявою про вчинення виконавчого напису, а отже позивача було позбавлено права щодо заперечення проти нарахованих сум заборгованості.

В зв`язку з наведеним, представник позивача просить визнати оспорюваний виконавчий напис таким, що не підлягає виконанню та стягнути з відповідача витрати на правову допомогу в розмірі 1693,00 грн. разом з витратами на сплату судового збору у розмірі 1488,60 грн.

На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 15, 16, 18 ЦК України, ст.ст. 2, 4, 12, 13, 76-78, 81, 258-268 ЦПК України, суд, –

ВИРІШИВ:

Позов ОСОБА_1 , в інтересах якої діє адвокат Працевитий Геннадій Олександрович, до Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Кредит-Капітал», треті особи: Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Данич Оксана Федорівна, Приватний виконавець виконавчого округу Запорізької області Проценко Антон Юрійович, про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконаннюзадовольнити частково.

Визнати таким, що не підлягає виконанню, виконавчий напис № 11562, вчинений 27.05.2021 року приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Данич Оксаною Федорівною про стягнення зі ОСОБА_1 на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Кредит- Капітал» за кредитним договором №003-07320-100511 у розмірі 16930,37 гривень.

Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Кредит- Капітал» на користь ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , ІПН НОМЕР_1 , зареєстрована: АДРЕСА_1 ) судовий збір у розмірі 992,40 грн., витрати на правничу допомогу в розмірі 1693,00 грн.

2 thoughts on “Скасовано виконавчий напис ОТП Банку (нотаріус Бригіда, виконавець Хохлов) на 20 000 грн!

  1. Леся17 says:

    Я співпрацювала з адвокатами бюро “ЮРКОНСАЛТ” та була безмежно задоволена результатом. їхні знання, професіоналізм та ретельність вирішення справ дозволили мені виграти судову справу. Рекомендую це адвокатське бюро всім, хто шукає надійного партнера у правових питаннях. Дякую Геннадію Працевитому за велику допомогу!

    • ЮРКОНСАЛТ says:

      Дякуємо, Леся17, за ваш чудовий відгук! Ваша думка надзвичайно важлива для нас. Будь ласка, звертайтеся до нас з будь-якими питаннями або потребами у майбутньому. Бажаємо вам чудового дня!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *