Успішно розірвали спадковий договір в суді! Бабусі повернуто квартиру!

 🏛️Ми раді повідомити, що адвокатське бюро “ЮРКОНСАЛТ” успішно захистило інтереси свого клієнта в справі N 332/2822/22! 🎉

💼Справа, яку ми виграли, стосувалася розірвання спадкового договору між позивачем та відповідачем. За договором, позивач передавав право власності на квартиру в адресою позивача, а відповідач зобов’язана була догядати власника квартири, бабусю – до її смерті.

📜Заводський районний суд м. Запоріжжя розглянув справу і прийняв рішення, яке повністю задовольнило нашого клієнта. Суд розірвав спадковий договір, укладений між сторонами, і підтвердив право позивача на власність квартири.

🌟Ми щиро раді, що знову змогли відстояти інтереси нашого клієнта і досягти справедливого рішення суду. Наші юристи мають багатий досвід у виграші подібних справ і готові забезпечити надійний захист вашої правової позиції.

📞Якщо ви потрапили у подібну ситуацію або маєте будь-які юридичні питання, звертайтесь до нас. Ми готові надати вам професійну допомогу та підтримку. Тисни на Контакти!

#юридичнийблог #адвокати #судоверішення #захистправ #юридичнадопомога #юридичніпослуги

😎 Потрібна консультація?

3 thoughts on “Успішно розірвали спадковий договір в суді! Бабусі повернуто квартиру!

  1. Олексій21 says:

    Я хочу висловити свою вдячність адвокатам бюро “ЮРКОНСАЛТ”, зокрема Геннадію Працевитому, за їхню професійну допомогу у розгляді моєї справи. Вони успішно відстояли мої інтереси в суді і досягли справедливого рішення. Рекомендую це адвокатське бюро для отримання надійного захисту і правової підтримки. Щиро вдячний!

  2. Максим123 says:

    Дякую адвокатам за допомогу, особливо Денису Димитрашко. Захистив квартиру моєї тітки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *