Скасували комісію Ідея Банк на 140 000 грн. Зобов’язали банк перерахувати суму боргу!

🏢 Адвокатське бюро “ЮРКОНСАЛТ” має гарну новину для своїх клієнтів. Наші юристи успішно виграли справу у Шевченківському районному суді м. Запоріжжя. Ми вдало захистили інтереси нашого клієнта, позивача, у справі з Акціонерним товариством “Ідея Банк”.

⚖️ Суд визнав недійсним пункт кредитного договору, який передбачав плату за обслуговування кредиту, так як ця умова була несправедливою і суперечила законодавству. Крім того, банк зобов’язаний зарахувати вже сплачену комісію за обслуговування кредитної заборгованості на рахунок погашення тіла кредиту.

🎉 Цей виграш є одним з багатьох успішних результатів нашого адвокатського бюро. Ми маємо великий досвід у виграші аналогічних справ і готові захищати інтереси наших клієнтів. Для того, щоб отримати професійну юридичну допомогу та виграти справу, достатньо укласти договір з “ЮРКОНСАЛТ”. Всі інші дії та зусилля для досягнення успішного рішення справи здійснюють наші юристи.

📞 Якщо ви потребуєте юридичної підтримки або маєте запитання, зв’яжіться з нами. Наші професіонали готові допомогти вам у будь-яких юридичних питаннях.

#юридичнадопомога #вигранасправа #юридичніпослуги #адвокатськебюро #професійнийзахист

2 thoughts on “Скасували комісію Ідея Банк на 140 000 грн. Зобов’язали банк перерахувати суму боргу!

  1. Олександр says:

    Як адвокатське бюро, ми щиро раді успіху нашого клієнта Олександра у виграші справи проти Акціонерного товариства “Ідея Банк”. Наша команда, представлена адвокатами Геннадієм Працевитим, Денисом Димитрашком та Валерією Скользневою, професійно захистила інтереси клієнта й довела недійсність некоректної умови кредитного договору. Адвокатське бюро “ЮРКОНСАЛТ” є надійним партнером у вирішенні юридичних питань та гарантом успіху у вашій справі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *