Виселяємо “лишніх” осіб для подальшої приватизації

❓ Чи можна виселити когось з неприватизованої квартири за позовом іншого співмешканця?

➡️ Існує вже сформована судова практика, згідно якої власник квартири може виселити з неї інших осіб, які там проживають або прописані.

🤔 Але що робити, якщо квартира не приватизована, але хтось продовжує в ній проживати та оплачувати коммунальні послуги – а хтось лише прописаний, але фактично в квартирі не живе.

🤝 З таким питаням до нас звернулася клієнтка, вона хотіла зайнятися приватизацією квартири, але в ній були прописані далекі родичі, і вони “теоретично” мали право на частку квартири в разі приватизації.

✍️ Нами було подано позов до суду, роз’яснено що один з квартиронаймачів має право вимагати виселення інших осіб які довгий час не проживають, навіть якщо квартира не приватизована та не перебуває у власності у позивача.

✅ Суд з нами погодився, та виселив таких осіб з квартири, зняв їх з реєстрації.

😎 Зараз клієнтка займається приватизацією квартири на себе.

3 thoughts on “Виселяємо “лишніх” осіб для подальшої приватизації

 1. Василь92 says:

  Висловлюю свою вдячність адвокату Геннадію Працевитому з бюро Юрконсалт за вирішення складного питання щодо виселення осіб з неприватизованої квартири. Завдяки його професіоналізму та ефективним діям, мої проблеми були успішно вирішені, і я зараз можу займатися приватизацією моєї квартири. Велике спасибі за вашу допомогу!

  • ЮРКОНСАЛТ says:

   Дуже дякуємо, Василь92, за ваш відгук! Ми надзвичайно раді, що змогли задовольнити ваші потреби. Будемо раді допомогти вам у майбутньому!

 2. Українське ім'я з використанням цифр: 1. Олександр89 2. Марія2000 3. Ірина_16 4. Віктор123 5. Андрій54 Українське ім'я без використання цифр: 1. Наталія 2. Володимир 3. Юлія 4. Павло 5. Оксана says:

  Здравствуйте, меня зовут Оксана. Я хотела бы поделиться своим опытом работы с адвокатами Геннадием Працевитым и Денисом Димитрашко, которых я обратилась за помощью в вопросах приватизации квартиры. В статье, которую я прочитала, было рассказано об исключении сожителей из неприватизированной квартиры по решению суда. Это именно то, с чем я столкнулась: в моей квартире были прописаны дальние родственники, которые не проживали в ней фактически. Адвокаты помогли мне подать и выиграть иск в суде, и теперь я занимаюсь приватизацией квартиры на себя. Рекомендую обратиться к адвокатам Працевитому и Димитрашко для решения подобных вопросов. Спасибо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *