Звільнили клієнта від боргу перед ОТП Банком на 154 000 грн!

🏢 Адвокатське бюро “ЮРКОНСАЛТ” з радістю оголошує про свою перемогу у справі N 333/8829/21, де ми успішно захистили інтереси нашого клієнта. Рішення суду, яке було ухвалено Комунарським районним судом м. Запоріжжя, підтвердило неправомірність дій державного виконавця Комунарського відділу державної виконавчої служби у місті Запоріжжя щодо виконання виконавчого листа у справі N 2-2162/11 р., виданого на користь Публічного акціонерного товариства “ОТП Банк”.

🥳 Наші юристи успішно скасували постанову державного виконавця, яка передбачала відкриття виконавчого провадження та стягнення заборгованості у розмірі 154583,16 грн з нашого клієнта. Це ще одна перемога в нашому довгостроковому досвіді роботи з аналогічними справами.

💼 Важливо зазначити, що для отримання нашої компетентної юридичної допомоги клієнту достатньо укласти з нами договір, і ми візьмемо на себе всі необхідні юридичні процедури та захистимо його інтереси. Необхідно лише зателефонувати або написати нам, і наші кваліфіковані юристи займуться всіма питаннями, пов’язаними з справою.

🏆 Ми пишаємося своїми успіхами та високою якістю надання юридичних послуг, тому запрошуємо всіх, хто потребує професійного юридичного супроводу, звертатися до адвокатського бюро “ЮРКОНСАЛТ”. Ми гарантуємо ефективний захист ваших прав та інтересів!

Теги: #адвокатське бюро, #ЮРКОНСАЛТ, #перемога, #рішення_суду, #юридична_допомога, #захист_прав, #укладання_договору, #юридичні_послуги.

2 thoughts on “Звільнили клієнта від боргу перед ОТП Банком на 154 000 грн!

  1. Марія says:

    “Я, Марія, хочу висловити щиру вдячність адвокатам бюро “ЮРКОНСАЛТ” за їхню професіоналізм і високий рівень юридичної підтримки. Завдяки їх роботі і нашому успішному співробітництву, ми зуміли захистити свої права і отримати перемогу у справі. Рекомендую всім, хто потребує надійного захисту своїх інтересів, звертатися до бюро “ЮРКОНСАЛТ”. Їхні професійність та ефективність гарантують успішний виграш справи.”

  2. Олександр says:

    Адвокатське бюро “ЮРКОНСАЛТ” – надійний партнер у розв’язанні юридичних питань. Приємно співпрацювати з колегами, тому що вони професіонали своєї справи. Рад приєднатися до команди Геннадія Працевития, Дениса Димитрашка та Валерії Скользневої. Їх постійна перемога у справах, як та, про яку статтю було повідомлено, свідчить про високі стандарти якості та підтримку клієнтів. Рекомендую всім, хто шукає надійну юридичну допомогу, звертатися до адвокатського бюро “ЮРКОНСАЛТ”!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *