Скасовано напис ФК Еліт Фінанс на 33 000 грн. та стягнуто на користь клієнта більше 6000 грн.!

🏢🔒💼 Рішення суду Хортицького районного суду міста Запоріжжя від 29 листопада 2022 року у справі ЄУН N 337/3217/22.

👨‍💼 Адвокатське бюро “ЮРКОНСАЛТ” в інтересах клієнта клієнта ОСОБА_1 успішно виграло справу проти ТОВ “Фінансова компанія “Еліт Фінанс”. Суд задовольнив позов і визнав виконавчий напис N 129093, вчинений 10.06.2021 року приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Остапенком Є.М., таким, що не підлягає виконанню.

🔒🤝 Згідно рішення суду, ТОВ “Фінансова компанія “Еліт Фінанс” зобов’язане стягнути заборгованість у сумі 33110 грн., включаючи 50 грн. за послуги нотаріуса, на користь клієнта. Крім того, суд виніс рішення про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю “Фінансова компанія “Еліт Фінанс” 50% витрати на правничу допомогу у сумі 6311 грн.

👨‍⚖️📚 Наші юристи є експертами в подібних справах і вже виграли багато аналогічних процесів. Якщо ви потребуєте захисту своїх інтересів, достатньо укласти з нами договір, і ми займемося всіма необхідними юридичними діями. Для отримання більш детальної інформації, зв’яжіться з нами.

#юридичнийблог #судоверішення #адвокати #правозахист

😎 Потрібна консультація?

One thought on “Скасовано напис ФК Еліт Фінанс на 33 000 грн. та стягнуто на користь клієнта більше 6000 грн.!

  1. Олександр says:

    “Я вдячний адвокатському бюро “ЮРКОНСАЛТ” за успішне виграш справи проти ТОВ “Фінансова компанія “Еліт Фінанс”. Вони професіонально представляли мої інтереси, і я отримав чіткі рішення суду, які задовольнили мої вимоги. Щиро рекомендую їх юристів для захисту ваших прав.” – Олександр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *