Скасовано виконавчий напис ФК Скай Джет на суму більше 250 000 грн!

🔥 Успішна справа адвокатського бюро “ЮРКОНСАЛТ”. Запорізьким районним судом Запорізької області задоволено інтереси клієна! 🏆

Недавно було отримано рішення суду в справі № 317/1175/22, де адвокати “ЮРКОНСАЛТ” вдало захистили клієнта та довели його правоту. 💪

Цей успіх не є випадковим, оскільки адвокатське бюро “ЮРКОНСАЛТ” вже здобуло значну кількість подібних перемог в судах. Для клієнта є достатньо укласти договір з цією компанією, а решта дій та процедур будуть виконувати юристи. 👥💼

Щоб отримати ефективний захист своїх прав, клієнт може звернутися до “ЮРКОНСАЛТ” для отримання професійної юридичної допомоги. Компанія має досвід роботи з різними судовими інстанціями і забезпечує якісний супровід клієнта на кожному етапі справи. 🤝

Справа, в якій адвокати “ЮРКОНСАЛТ” виграли, розглядалася у Запорізькому районному суді Запорізької області. Рішення суду було прийняте 24 листопада 2022 року. Воно стосується позову позивача до Товариства з обмеженою відповідальністю “СКАЙ ДЖЕТ” щодо визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню. 💼💼💼

У рішенні суду зазначено, що позивач посилався на невідповідність виконавчого напису вимогам законодавства і доводив, що заборгованість за кредитним договором не була безспірною, а також заявляв про нарахування процентів банком після подачі позовної заяви до суду. ⚖️

Згідно з рішенням суду, виконавчий напис нотаріуса було визнано таким, що не підлягає виконанню, і стягнуто з відповідача на користь позивача судовий збір та витрати на професійну правничу допомогу. 💵💼

Результати цієї справи свідчать про високу компетентність та професіоналізм адвокатів “ЮРКОНСАЛТ”. Клієнти можуть бути впевнені, що їхні інтереси будуть захищені в найвигідніший спосіб. Довіра до цього адвокатського бюро дозволяє клієнтам спокійно зазначити свої проблеми та отримати найкращі результати в судових процедурах. 📚💪

Якщо вам потрібна юридична допомога, ви можете звернутися до “ЮРКОНСАЛТ” для отримання професійного підходу та ефективного захисту ваших прав. Компанія гарантує високу якість послуг і комплексний супровід на всіх етапах розгляду справи. 📞👥

Нехай ваші права завжди бережуться та захищаються професіоналами, які знають свою роботу найкраще. Запорізьке адвокатське бюро “ЮРКОНСАЛТ” завжди готове стати вашим надійним партнером у вирішенні юридичних питань. 👨‍⚖️🤝

#юридичнадопомога #адвокатськеюрконсалт #судовесправи #захистправ #професіоналізм #якістьпослуг #довіра
Текст рішення суду: Справа № 317/1175/22

Провадження № 2/317/791/2022

З АО ЧН ЕР І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

24 листопада 2022 рокум. Запоріжжя

Запорізький районний суд Запорізької області у складі:

головуючого суддіТкаченко М.О.,

за участю секретаря судового засіданняЗахаренко А.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в порядку спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «СКАЙ ДЖЕТ», треті особи: приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Остапенко Євген Михайлович, приватний виконавець виконавчого округу Запорізької області Коцинян Меружан Оганесович про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню,

В С Т А Н О В И В:

У липані 2022 року ОСОБА_1 через свого представникаадвоката Працевитого Г.О., звернувся до Запорізького районного суду Запорізької області із позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Факторінгс», треті особи: приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Остапенко Євген Михайлович, приватний виконавець виконавчого округу Запорізької області Коцинян Меружан Оганесович, про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню.

В обґрунтування заявлених позовних вимог посилається на те, що 21.06.2006 між ОСОБА_1 та Публічним акціонерним товариством «КБ «Надра» було укладено кредитний договір №16/2006/0237Фка.

16.01.2013 ПАТ «КБ «Надра» звернулося до суду з позовом про дострокове стягнення заборгованості з ОСОБА_1 за вищевказаним кредитним договором. 27.02.2013 Ленінським районним судом м. Запоріжжя було винесено заочне рішення про стягнення на користь ПАТ «КБ «Надра» заборгованості за кредитним договором №16/2006/0237Фка від 21.06.2006 з ОСОБА_1 . На підставі вказаного рішення було отримано виконавчі листи зі строком виконання до 12.03.2014. ПАТ «КБ «Надра» не вчиняло жодних дій щодо примусового виконання вищезазначеного рішення.

Правонаступником усіх прав ПАТ «КБ «Надра» на підставі договору відступлення за кредитними договорами № GL3N315356 від 08.05.2020 є ТОВ «Фінансова компанія «Факторінгс».

23.06.2021 приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Остапенко ЄвгенМихайловичвчинив виконавчий напис №218703 про стягнення з ОСОБА_1 на користь ТОВ «ФК «Факторінгс» заборгованості за кредитним договором № 16/2006/0237 Фка від 21.06.2006 у розмірі 251847,78 грн.

10.12.2021 приватний виконавець виконавчого округу Запорізької області Коцинян Меружан Оганесович на підставі вищевказаного виконавчого напису приватного нотаріуса відкрив виконавче провадження № 67833576.

Позивач вважає, що виконавчий напис слід визнати таким, що не підлягає виконанню з наступних підстав: на момент вчинення оскаржуваного виконавчого напису заборгованість за кредитним договором не була безспірною; з дня виникнення права вимоги минуло більше трьох років; банком нараховано проценти за кредитним договором після подачі позовної заяви до суду.

З огляду на викладене, позивач просить суд визнати виконавчий напис нотаріуса №218703 від 23.06.2021, вчинений приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Остапенком Є.М. про стягнення з боржника ОСОБА_1 на користь стягувача ТОВ «Фінансова компанія «Факторінгс» суми заборгованості за кредитним договором №16/2006/0237 Фка від 21.06.2006 у розмірі 251847,78 грн. таким, що не підлягає виконанню та стягнути з відповідача на його користь суму сплаченого судового збору у розмірі 992,40грн. та витрати на професійну правничу допомогу у сумі 29184,70 грн.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 15, 16, 18 ЦК України, ст. 87-88 Закону України №3425-XII від 02.09.1993 «Про нотаріат», ст. 3, 12-13, 19, 23, 76-83, 89, 141, 158, 223, 247, 258-259, 263-265, 279, 280-284, 354 ЦПК України, суд,

У Х В АЛ И В:

Позов ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «СКАЙ ДЖЕТ», треті особи: приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Остапенко Євген Михайлович, приватний виконавець виконавчого округу Запорізької області Коцинян Меружан Оганесович про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконаннюзадовольнити.

Визнати таким, що не підлягає виконанню, виконавчий напис приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Остапенка ЄвгенаМихайловича№ 218703 від 23.06.2021 про стягнення з ОСОБА_1 на користь Товариства зобмеженою відповідальністю«СКАЙ ДЖЕТ»заборгованості в розмірі 251847,78 грн.

Стягнути з Товариства зобмеженою відповідальністю«СКАЙ ДЖЕТ»на користь ОСОБА_1 судовий збір у розмірі 992,40 грн (дев`ятсот дев`яносто дві гривні 40 коп.).

Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «СКАЙ ДЖЕТ»на користь ОСОБА_1 витрати на професійну правничу (правову) допомогу у розмірі 6518,50грн.(шість тисяч п`ятсот вісімнадцять гривень 50 коп.).

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача.

Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Учасник справи, якому повне заочне рішення суду не було вручене у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на подання заяви про його переглядякщо така заява подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому повного заочного рішення суду.

Заочне рішення набирає законної сили, якщо протягом строків, встановлених цим Кодексом, не подані заява про перегляд заочного рішення або апеляційна скарга, або якщо рішення залишено в силі за результатами апеляційного розгляду справи.

Рішення суду може бути оскаржено шляхом подачі апеляційної скарги безпосередньо до Запорізького апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня проголошення рішення.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Повне ім`я (найменування) учасників справи:

Позивач: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , адреса реєстрації: АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 .

Відповідач: Товариство з обмеженою відповідальністю «СКАЙ ДЖЕТ», адреса місцезнаходження: м. Дніпро, Крутогірний узвіз, буд. 15-А, 49044, ЄДРПОУ 42311041.

Третя особа: приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Остапенко Євген Михайлович, адреса місцезнаходження: вул. Мала Житомирська, буд. 6/5, м. Київ, 01001.

Третя особа: приватний виконавець виконавчого округу Запорізької області Коцинян Меружан Оганесович, адреса місцезнаходження: вул. Сталеварів, буд. 12, офіс 33, м.Запоріжжя, 69035.

СуддяМ.О.Ткаченко

😎 Потрібна консультація?

2 thoughts on “Скасовано виконавчий напис ФК Скай Джет на суму більше 250 000 грн!

  1. Олександр says:

    “Я хочу висловити свою велику подяку адвокатському бюро “ЮРКОНСАЛТ” за їхню ефективну та професійну підтримку в справі. Вони вдало захистили мої інтереси і довели мою правоту. Такий успіх і підтримка в суді були надзвичайно важливими для мене. Я відчував себе впевнено та захищено на кожному етапі. Я рекомендую “ЮРКОНСАЛТ” всім, хто шукає якісну юридичну допомогу та ефективний захист своїх прав.”

    • ЮРКОНСАЛТ says:

      “Дякуємо за ваші високі слова та довіру! Ми завжди готові надати якісну юридичну допомогу та ефективний захист ваших прав.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *