Скасовано виконавчий напис ФК Скай Джет на суму 250 000 грн!

🌟 Адвокатське бюро “ЮРКОНСАЛТ” знову вибороло перемогу у судовій справі! 🎉 Тепер ми хочемо розповісти про наш успіх у справі під номером  317/1175/22  і захист інтересів нашого клієнта.

Ми з великою радістю повідомляємо, що адвокатське бюро “ЮРКОНСАЛТ” успішно виграло справу у Хортицькому районному суді міста Запоріжжя. 🏆 Наші юристи захистили інтереси клієнта в цивільній справі проти Товариства з обмеженою відповідальністю “Фінансова компанія «Кредит-капітал».

За нашим успішним виступом стоїть наша велика кількість аналогічних справ, в яких ми здобули перемогу. 📚 Наш досвід і компетентність дозволяють нам ефективно захищати інтереси наших клієнтів.

Якщо ви потрапили у подібну ситуацію і потребуєте юридичної допомоги, не сумнівайтеся у виборі адвокатського бюро “ЮРКОНСАЛТ”. 👩‍⚖️💼 Наші юристи готові надати вам професійну допомогу та захистити ваші інтереси в суді.

Звертайтеся до нас і ми з радістю допоможемо вам вирішити вашу проблему. 🤝💪 Наші контактні дані можна знайти на нашому веб-сайті. Не соромтеся звертатися до нас – ми завжди готові стати на вашу сторону і захистити ваші права! ✅💼

#адвокатське_бюро #юрист #судові_справи #клієнт #позивач #відповідач #захист_інтересів #юридична_допомога #правова_допомога

2 thoughts on “Скасовано виконавчий напис ФК Скай Джет на суму 250 000 грн!

  1. Олексій145 says:

    Дуже задоволений роботою адвоката Дениса Димитрашка з адвокатського бюро “ЮРКОНСАЛТ”. Професійний підхід та виступ в суді призвели до успішного вирішення моєї справи. Рекомендую цього адвоката всім, хто потребує юридичної допомоги. Дякую за вашу роботу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *