Захистили інтереси клієнта у справі про стягнення аліментів в розмірі 1/4 доходів батька!

Номер справи: 336/6248/22

Посилання на судове рішення в реєстрі: 107371631

💼 Адвокатське бюро “ЮРКОНСАЛТ” успішно захистило інтереси свого клієнта у справі про стягнення аліментів.
💡 В рішенні суду було встановлено, що батько має сплачувати аліменти на утримання свого сина в розмірі 1/4 частки свого доходу. Таке рішення є справедливим, оскільки забезпечує матеріальну підтримку дитини, що є її правом.

💼 Стосовно даного випадку, адвокатське бюро подало заяву до суду про видачу судового наказу щодо стягнення аліментів з батька дитини.
💡 Згідно з цим рішенням, батько має сплачувати аліменти в розмірі 1/4 частки свого доходу, але не менше ніж 50% прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку. Це рішення набирає законної сили з дати його видачі.

💼 Адвокати “ЮРКОНСАЛТ” успішно довели обґрунтованість своїх вимог та захистили інтереси свого клієнта у цій справі.
💼 Ми завжди готові допомогти вам у вирішенні подібних питань і захистити ваші права в суді. Звертайтеся до нашого бюро, і ми надамо вам кваліфіковану юридичну допомогу. #юрист #захистправ #аліменти
#адвокат #юрист #юрконсалт #консультація #підписка #ukraine #рек

Переглянути повний текст рішення суду:

Справа № 336/6248/22

Провадження № 2-н/336/433/2022

Шевченківський районний суд м. Запоріжжя

С У Д О В И Й Н А К А З

17 листопада 2022 рокум. Запоріжжя

Суддя Шевченківського районного суду м. Запоріжжя Петренко Людмила Василівна, розглянувши заяву представника заявника адвоката Працевитого Геннадія Олександровича, який діє в інтересах ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення аліментів на утримання дитини з ОСОБА_2 , встановив:

Представник заявника звернувся до суду із зазначеною заявою, за змістом якої просить видати судовий наказ відносно боржника ОСОБА_2 та просить стягнути з нього на користь заявника аліменти на утримання сина ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , в розмірі 1/4 частини заробітку (доходу) боржника, щомісячно, але не менше 50% прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку, до повноліття дитини.

Відповідно дост.ст. 141, 160, 161-162, 167-169, 172, 430 ЦПК України, ст.ст. 180, 181, 183, 191 СК України,

Н А К А З У Ю:

1. Стягнути з ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , РНОКПП НОМЕР_1 , який зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 , на користь ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , РНОКПП НОМЕР_2 , адреса: АДРЕСА_2 , аліменти на утримання сина: ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , в розмірі 1/4 частки заробітку (доходу) боржника (платника аліментів), але не менше ніж 50 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та не більше 10 розмірів прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку, щомісячно, починаючи з 16 листопада 2022 року, і до повноліття дитини.

2.Допустити негайне виконання судового наказу у межах сплати платежу за один місяць.

3. Стягнути з ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , РНОКПП НОМЕР_1 , який зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 у дохід держави (Отримувач коштів: ГУКу м. Києві/м. Київ/22030106, Код отримувача (код за ЄДРПОУ): 37993783, Банк отримувача: Казначейство України (ЕАП), Рахунок отримувача: UA908999980313111256000026001, Код класифікації доходів бюджету: 22030106, призначеннясудовий збір), судовий збір у сумі 248 (двісті сорок вісім гривень 10 копійок) 10 копійок.

4.Судовий наказ набирає законної сили у день його видачі.

5.Судовий наказ видати стягувачу.

6.Повідомити сторони про те, що під час розгляду вимог у порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті.

СуддяПетренко Людмила Василівна

В силу ч. 7 ст. 170 ЦПК України у разі видачі судового наказу відповідно до пункту 4 частини першої статі 161 цього Кодексу боржник має право звернутись до суду із позовом про зменшення розміру аліментів.

За змістом ч. 8 ст. 170 ЦПК України судовий наказ, виданий у відповідності до пунктів 4 і 5 частини першої статі 161 цього Кодексу, може бути переглянуто за нововиявленими обставинами у порядку, встановленому главою 3 розділу V цього Кодексу.

Згідно зі статтею 172 ЦПК України судовий наказ, виданий відповідно до пунктів 4 і 5 частини першої статті 161 цього Кодексу, набирає законної сили у день його видачі.

Судовий наказ набрав законної сили „_____________________20___ року.

Судовий наказ видано „___________________20___ року.

Строк пред`явлення судового наказу до виконання до „________________ 20___ року

СуддяПетренко Людмила Василівна

Відмітки про виконання судового наказу

Дата надходження судового наказу на виконання Повне найменування установи, підприємства, організації, в якому знаходився судовий наказ на виконанніЗагальна сума, відрахована за судовим наказомДата повернення судового наказу до ВДВС чи стягувачевіПідстава повернення судового наказуПідпис керівника установи, підприємства, організації (з прикладенням печатки)примітка

Інші відмітки _____________________________________________________________

_____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________

2 thoughts on “Захистили інтереси клієнта у справі про стягнення аліментів в розмірі 1/4 доходів батька!

  1. Kатерина_23 says:

    “Я хочу висловити вдячність адвокатському бюро “ЮРКОНСАЛТ”, особливо адвокату Геннадію Працевитию, за успішне захист моїх інтересів у справі про стягнення аліментів. Їх професіоналізм, обґрунтованість вимог та уміння захищати мої права вразили мене. Я завжди рекомендуватиму “ЮРКОНСАЛТ” всім, хто шукає надійного партнера у судових справах. Дякую за кваліфіковану допомогу!”

    • ЮРКОНСАЛТ says:

      Дуже дякуємо, Kатерина_23, за ваш відгук! Ваші слова надихають нас робити ще краще. Дякуємо, що обрали нашу компанію і надали нам можливість задовольнити ваші потреби. Ваша підтримка надзвичайно важлива для нас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *