Скасували виконавчий напис ОТП Банку на 274 000 грн. та повернули квартиру власнику!

🏆 Адвокатське бюро “ЮРКОНСАЛТ” знову здобуло перемогу! У нашому останньому позивачі, що стосується справи 22587 в регіоні, було прийняте рішення суду на нашу користь.

Ми постійно отримуємо схожі результати, і саме тому пропонуємо нашим клієнтам укласти договір з нами. Після цього, всі необхідні юридичні дії здійснюватимуть наші професіонали.

📞 Якщо вам потрібна юридична допомога, зв’яжіться з нами за зазначеними контактами. Ми завжди готові допомогти вам захистити ваші права та інтереси у судовому порядку.

⚖️ Рішення суду є доказом нашої ефективності та професіоналізму. Тож не гайте часу, скористайтеся нашими послугами та отримайте виграшний результат у вашій справі!

#адвокатськебюро #юридичдопомога #захистправ #судоверішення
Текст рішення суду: https://verdictum.ligazakon.net/document/107522652

2 thoughts on “Скасували виконавчий напис ОТП Банку на 274 000 грн. та повернули квартиру власнику!

  1. Юля231 says:

    Дякуємо адвокатському бюро “ЮРКОНСАЛТ” за їх винахідливість і якість юридичних послуг. У нашому випадку, за допомогою адвоката Геннадія Працевитого, ми змогли отримати переможний результат у справі. Рекомендуємо їх всім, хто потребує юридичної допомоги.

    • ЮРКОНСАЛТ says:

      Дякуємо, Юля231, за ваш відгук! Ваші слова надихають нас і підтверджують, що наша команда працює на вас. Ми завжди раді допомогти вам з усіма вашими потребами. Бажаємо вам чудового дня!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *