Захистили інтереси клієнта у справі про стягнення аліментів в розмірі 1/4 доходів батька!

🔒 Юридичне бюро “ЮРКОНСАЛТ” знову здобуло перемогу! 🎉

В справі N 336/6248/22, яку ми успішно представляли, Суд прийняв рішення, що відповідає інтересам нашого клієнта. 🏆

Заява нашого адвоката Працевитого Геннадія Олександровича була визнана судом обгрунтованою, і судовий наказ був виданий на користь нашого клієнта, клієнта.

Рішення суду вимагає від особи відповідач, яка є боржником, сплати аліментів на утримання дитини позивач, в розмірі 1/4 частини заробітку (доходу) боржника, але не менше 50% прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку. Ця сума має сплачуватися щомісячно, починаючи з 16 листопада 2022 року і до повноліття дитини.

Ми раді, що наш клієнт отримав справедливе рішення суду та захист своїх інтересів. Ніяка проблема з аліментами не є нерозв’язаною для нашого юридичного бюро “ЮРКОНСАЛТ”.

Ми є експертами у справах сімейного права і вже виграли багато аналогічних справ. Якщо вам потрібна професійна допомога у справі аліментів або будь-якій іншій юридичній питання, просто зверніться до нас! Ми знаходимося поруч з вами і готові надати всебічну підтримку.

📞📧 Звертайтеся до нас і ми допоможемо вам отримати справедливість!

#ЮРКОНСАЛТ #юридичне_бюро #сімейне_право #аліменти #виграли_справу

2 thoughts on “Захистили інтереси клієнта у справі про стягнення аліментів в розмірі 1/4 доходів батька!

  1. Марія94 says:

    Дуже задоволена роботою адвоката Геннадія з Юрконсалт. Він успішно представив мою справу в суді і отримав рішення, яке відповідає моїм інтересам. Не могла уявити, що проблема з аліментами може бути так швидко і ефективно вирішена. Рекомендую звернутися до них за професійною допомогою. Дякую!

    • ЮРКОНСАЛТ says:

      Дуже вдячні, Маріє, за Ваш захоплюючий відгук! Ми цінуємо Ваші коментарі і впевнені, що Ваші слова заохочать інших клієнтів до співпраці з нами. Ви також завжди можете розраховувати на нашу підтримку! Дякуємо ще раз!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *