Допомогли клієнту розірвати шлюб в судовому порядку!

Номер справи: 337/7091/21

🏆 Адвокатське бюро “ЮРКОНСАЛТ” з радістю оголошує про свою останню перемогу в суді, де нам вдалося допомогти нашому клієнту розірвати шлюб в судовому порядку. Ця новина підтверджує наші вміння та професіоналізм в сфері сімейного права. 🎉

У рішенні суду, яке ми отримали, встановлено, що наш клієнт подав позов про розірвання шлюбу зі своєю партнеркою. Позивач зазначив, що спільне життя між ними не склалося, а їхні характери та погляди на сімейне життя стали причиною розриву. Судом було встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило інтересам нашого клієнта. 👥💔

На підставі наданих доказів, суд з усвідомленням важливості цієї справи вирішив задовольнити позов і розірвати шлюб, зареєстрований 15 серпня 2020 року. Крім того, суд вирішив залишити прізвища сторін без змін. 📜✅

Варто зазначити, що наше адвокатське бюро має значний досвід у виграші подібних справ. Ми вже успішно ведемо багато аналогічних процедур і завжди ставимо насамперед інтереси наших клієнтів. 💼💪

Тому, якщо ви перебуваєте у складній життєвій ситуації і потребуєте розірвання шлюбу в судовому порядку, звертайтеся до нас. Наші професіонали допоможуть вам вирішити вашу проблему і забезпечити успішний результат. 🆘💼

Для отримання детальної консультації та укладання договору з нами, зв’яжіться з нашим адвокатським бюро. Ми раді будемо допомогти вам в цій складній ситуації та забезпечити вам мирне майбутнє. 📞📝

#адвокатськебюро #юридичніпослуги #розірванняшлюбу #сімейнеправо

Переглянути повний текст рішення суду:

Справа № 337/7091/21

Провадження № 2/185/2195/22

З А О Ч Н Е Р І Ш Е Н Н Я

іменем України

30 серпня 2022 року Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області в складі головуючого судді Болдирєвої У.М.,

з участю секретаря судового засідання Бублик А.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Павлограді Дніпропетровської області цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, –

ВСТАНОВИВ:

07 грудня 2021 року позивач звернувся до суду з позовною заявою, в якій просив шлюб з відповідачкою, зареєстрований 15 серпня 2020 року Київським міським відділом державної реєстрації шлюбів Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ), згідно актового запису № 1022розірвати.

В обґрунтування позову зазначив, що 15 серпня 2020 року між ним та відповідачкою було укладено шлюб. Від шлюбу у них дітей немає. Спільне життя з відповідачкою не склалося. Фактичні шлюбні відносини припинені з листопада 2020 року. Причиною розпаду сім`ї є несумісність характерів та різні погляди на сімейне життя, тому сім`я розпалася остаточно і відновлена бути не може.

ПозивачОСОБА_1 та його представникадвокат Працевитий Г.О. в судове засідання не з`явилися, від адвоката надійшла заява про розгляд справи без їхньої участі, в якій він також зазначив, що не заперечує проти заочного розгляду справи.

Судова повістка про виклик до суду відповідачуОСОБА_2 не направлялась у зв`язку з тим, що тимчасово призупинено приймання поштових переказів, адресованих до Донецької області на території проведення АТО.

Повідомлення про місце, дату та час розгляду справи розміщено шляхом публікації оголошення на офіційному сайті Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області http://pvm.dp.court.gov.ua.

Зі згоди позивача та на підставі наявних у справі доказів суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст.280 ЦПК України.

Вивчивши та дослідивши письмові матеріали справи у їх сукупності, суд вважає, що позовні вимоги підлягають задоволенню.

Судом встановлено, що сторони 15 серпня 2020 року уклали шлюб, що підтверджується копією свідоцтва про шлюб Серії НОМЕР_1 від 15 серпня 2020 року (арк.с.11).

Від зазначеного шлюбу у них дітей немає.

Сторони шлюбно-сімейні відносини не підтримують та загальне господарство не ведуть з листопада 2020 року, шлюб носить формальний характер і збереження його суперечило б інтересам сторін.

Відповідно до ст.112 СК України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

Згідно ст.113 СК України, особа, яка змінила прізвище у зв`язку з реєстрацією шлюбу, має право після розірвання шлюбу надалі іменуватися цим прізвищем або відновити своє дошлюбне прізвище.

Відповідно до положень ст.51 Конституції України, ст.24 СК України шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки та чоловіка, примушування жінки та чоловіка до шлюбу не допускається.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. ст. 12, 81, 258, 259, 263-265,280,281 ЦПК України, ст. ст. 112, 113 СК України, суд –

ВИРІШИВ:

Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбузадовольнити.

Розірвати шлюб, зареєстрований 15 серпня 2020 року між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 Київським міським відділом державної реєстрації шлюбів Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ), згідно актового запису № 1022.

Після розірвання шлюбу прізвища сторін залишити без змін.

Судові витрати віднести на рахунок позивача.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Учасник справи, якому повне заочне рішення суду не було вручене у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на подання заяви про його перегляд – якщо така заява подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому повного заочного рішення суду.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Дніпровського апеляційного суду шляхом подачі протягом тридцяти днів з дня проголошення рішення апеляційної скарги.

У разі залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення заочне рішення може бути оскаржене в загальному порядку, встановленому цим Кодексом. У цьому разі строк на апеляційне оскарження рішення починає відраховуватися з дати постановлення ухвали про залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення.

Учасники справи:

-ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_2 , зареєстроване місце проживання за адресою: АДРЕСА_1 );

-ОСОБА_2 (РНОКПП невідомий, зареєстроване місце проживання за адресою: АДРЕСА_2 ).

СуддяУ. М. Болдирєва

😎 Потрібна консультація?

2 thoughts on “Допомогли клієнту розірвати шлюб в судовому порядку!

  1. Ірина25 says:

    “Адвокатське бюро “ЮРКОНСАЛТ” забезпечило мені відмінний результат у справі про розірвання шлюбу. Їхні професійні знання і досвід допомогли мені отримати рішення суду в мою пользу. Я висoko ціную їхню роботу і рекомендую всім, хто потребує юридичної допомоги в цій галузі.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *