Скасували напис Вердикт Капітал на 30 000 грн. та стянули для клієнта 9000 грн!

🔖 #юридичнийблог #судоверішення #захистінтересівклієнта #адвокатськебюро #правовадопомога

Адвокатське бюро “ЮРКОНСАЛТ” радо повідомляє, що ми успішно захистили інтереси нашого клієнта у судовому розгляді справи ЄУН 337/1588/22.

💼 В ході судового процесу адвокат Працевитий Г.О. представив аргументи та докази, які переконали суд у тому, що виконавчий напис N 1419, виданий приватним нотаріусом Івано-Франківського нотаріального округу Івано-Франківської області Личук Т.В., не підлягає виконанню.

📜 Стягувач не надав нотаріусу необхідний оригінал нотаріально посвідченого кредитного договору, що є однією з умов для проведення стягнення заборгованості у безспірному порядку. Таким чином, суд визнав, що виконавчий напис був складений з порушенням законодавства і, отже, не може бути виконаний.

🔐 В результаті рішення суду, товариство з обмеженою відповідальністю “Вердикт Капітал” зобов’язане оплатити позивачу судовий збір у сумі 496,20 грн. та судові витрати на правову допомогу у сумі 8479,60 грн. Загальна сума, яку має оплатити відповідач, складає 8975,80 грн.

Це лише одна з багатьох справ, в яких адвокатське бюро “ЮРКОНСАЛТ” досягає успішних результатів. Ми володіємо великим досвідом у сфері юриспруденції та надаємо кваліфіковану правову допомогу. Заключивши договір із нами, клієнт може бути впевнений у захисті своїх прав та інтересів.

🤝 Якщо вам потрібна юридична допомога, звертайтесь до нас. Ми будемо раді надати вам якісний юридичний супровід у будь-яких справах. Не сумнівайтеся, ми завжди готові допомогти вам!

#теги: #юридичнийблог #судоверішення #захистінтересівк

2 thoughts on “Скасували напис Вердикт Капітал на 30 000 грн. та стянули для клієнта 9000 грн!

  1. Леся24 says:

    Дякуємо ЮРКОНСАЛТ та адвокату Геннадію Працевитому за високий рівень професіоналізму та успішне захисту наших інтересів у судовому процесі. Будемо рекомендувати ваші послуги своїм знайомим!

    • ЮРКОНСАЛТ says:

      Дуже дякуємо за ваш відгук, Леся24! Ми надзвичайно раді, що вам сподобалося наше обслуговування. Ми завжди намагаємося задовольнити потреби наших клієнтів, і ваша позитивна відгуки додає нам мотивації продовжувати цінувати вас як наших клієнтів. Дякуємо, що обрали нас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *