Виконавчий напис КАЧАЙ ГРОШІ нотаріуса Грисюк виконавця Чубарєва – скасований!

Виконавчий напис нотаріуса Грисюк О.В. визнано, таким, що не підлягає виконанню. Рішення суду вступило в законну силу.

📄 Дане рішення заслуговує на увагу, оскільки воно стосується виконавчого напису, який спробували здійснити з порушенням вимог чинного законодавства. Зазначений виконавчий напис був вчинений без належного перевірки наявності заборгованості та без повідомлення боржника.

❗️ Таким чином, позов до Товариства з обмеженою відповідальністю “Качай Гроші” про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню, був задоволений, що дає позивачу право не сплачувати зазначену заборгованість.

😎 Потрібна консультація?

3 thoughts on “Виконавчий напис КАЧАЙ ГРОШІ нотаріуса Грисюк виконавця Чубарєва – скасований!

 1. Олександр says:

  Я хочу висловити свою вдячність бюро Юрконсалт і особливо адвокату Денису Димитрашко за їх професіоналізм і вміння виконувати свої обов’язки. Я був вражений результатами, які вони досягли у моєму справі.

  Виконавчий напис, в якому мені зарахували заборгованість неправомірно, був успішно оспорений завдяки їхньому наполегливому зусиллю. Вирок суду, що визнав цей виконавчий напис таким, що не підлягає виконанню, був справжнім триумфом.

  Я також хочу відзначити роботу всього колективу бюро, зокрема адвоката Валерії Скользнева, яка надала мені цінні поради і підтримку на протязі всього процесу.

  Я впевнений, що з таким висококваліфікованим і прагматичним колективом, бюро Юрконсалт продовжить забороняти неправильні дії і захищати інтереси своїх клієнтів.

  Рекомендую всім, хто потребує юридичної допомоги, звернутися до бюро Юрконсалт і не сумніватися, що їхнім послугам можна довіряти. Вони заслуговують найвищих похвал і захищають ваші права з належною ретельністю та професіоналізмом.

 2. Олександр says:

  Я висловлюю своє повне задоволення роботою адвокатської компанії Юрконсалт, зокрема адвоката Валерії Скользневої. Їх команда професіоналів продемонструвала високу ефективність та професійну компетентність у справі, пов’язаній з визнанням виконавчого напису не підлягаючим виконанню. Вони виявили незаперечні знання в галузі законодавства, ретельно дослідили ситуацію та зуміли захистити наші права. Щиро рекомендую Юрконсалт тим, хто цінує якісну юридичну допомогу та професіоналізм. Дякую Валерії Скользневій та всій команді юристів за їх вдалий внесок у розв’язання нашої справи.

 3. Олександр says:

  Я хочу висловити свою вдячність та задоволення від роботи юристів бюро Юрконсалт, зокрема адвоката Геннадія Працевитого. Їх професійність і завзятість забезпечили успішний вирішення мого справи.

  Надаючи адвокатську допомогу у визнанні виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню, Геннадій Працевитий виявив глибокі знання справи, швидкість реакції та професійну етику. Він ретельно аналізував всі юридичні аспекти справи та ефективно представляв мої інтереси в суді.

  У результаті роботи Геннадія було досягнуто рішення суду, що вступило в законну силу, і я був звільнений від сплати заборгованості. Його професіоналізм та досвід були безцінними у цій справі.

  Рекомендую бюро Юрконсалт та особисто Геннадія Працевитого як надійних юристів, які готові допомогти в складних юридичних справах та досягнути успішного результату. Завдяки їхньому професіоналізму та пильному підходу до справи я отримав справедливість.

  Дякую бюро Юрконсалт та особисто Геннадію Працевитому за впевненість у моїй перемозі та відмінну юридичну підтримку. Ви – найкращі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *