Виконавчий напис на 24 000 грн. – скасовано! Кредитор ФК Паріс, нотаріус Кондратюк, виконавець Безмагоричних

👨‍⚖️ Раді повідомити, що адвокатське бюро “ЮРКОНСАЛТ” виграло справу та добилося захисту інтересів клієнта з приводу стягнення заборгованості! 🥳🎉

📝 У справі під номером 335/9113/20, Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя прийняв рішення, яким було визнано виконавчий напис N 844 про стягнення боргу з нашого клієнта на користь Товариства з обмеженою відповідальністю “Фінансова компанія “Паріс” заборгованості в загальному розмірі 23 430 грн. таким, що не підлягає виконанню.

🔒 Клієнт не був інформований про існування заборгованості та її розмір, що позбавило його права оскаржити вимогу у судовому порядку або надати письмове заперечення. Також позивач зазначив, що виконавчий напис не було вчинено на документі, що встановлює зобов’язання за договором в нотаріальній формі.

💼 Наше адвокатське бюро має значний досвід у вирішенні схожих справ та готове допомогти іншим клієнтам у захисті їхніх прав. Достатньо укласти з нами договір, і всі інші дії за вашими інтересами здійснюють наші юристи.

📞 Якщо у вас є схожі питання або вам потрібна юридична допомога, зв’яжіться з нашим адвокатським бюро “ЮРКОНСАЛТ”. Ми з радістю допоможемо вам у вирішенні правових питань.

#адвокат #юридичнадопомога #рішеннясуду #захистінтересів #юрист #адвокатськебюро

3 thoughts on “Виконавчий напис на 24 000 грн. – скасовано! Кредитор ФК Паріс, нотаріус Кондратюк, виконавець Безмагоричних

 1. Олександр says:

  Доброго дня! Мені, як адвокату “ЮРКОНСАЛТ”, дуже приємно поділитися з вами хорошими новинами. Наше бюро успішно виграло справу і захистило інтереси нашого клієнта у зв’язку зі стягненням заборгованості. Рішення суду визнало виконавчий напис як такий, що не підлягає виконанню, а це означає, що наш клієнт звільнений від зобов’язань у загальному розмірі 23 430 грн.

  Ми завжди ставимо інтереси клієнтів на перше місце і знаходимося на їх боці. У цій конкретній справі, наші адвокати Геннадій Працевитийб, Денис Димитрашко та Валерія Скользнева продемонстрували свою високу професіоналізм та експертність, що дозволило досягнути позитивного результату.

  Хочу наголосити, що наше бюро має великий досвід у вирішенні подібних справ і завжди готове допомогти іншим клієнтам у захисті їхніх прав. Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на професійний підхід та відповідальність наших юристів. Ми гордимось тим, що можемо бути корисними і допомогти вам з вирішенням правових питань.

  Якщо в у вас виникли подібні питання або потрібна юридична допомога, зв’яжіться з нашим адвокатським бюро “ЮРКОНСАЛТ”. Наші юристи з радістю нададуть вам необхідну підтримку і допомогу. Разом ми зможемо вирішити будь-які правові ситуації.

  З повагою,
  Олександр (адвокатське бюро “ЮРКОНСАЛТ”)

 2. Андрій says:

  Я висловлюю свою глибоку вдячність адвокатському бюро “ЮРКОНСАЛТ” за професійний та успішний захист моїх інтересів у справі стягнення заборгованості. Рішення суду в мою пользу свідчить про високу кваліфікацію юристів та їх вміння компетентно розглядати складні правові ситуації. Хочу зазначити, що працівники бюро надали мені неоціненну підтримку та були завжди на зв’язку зі мною, готові відповісти на всі мої запитання. Рекомендую адвокатське бюро “ЮРКОНСАЛТ” як надійного партнера у вирішенні юридичних питань. З повагою, Андрій.

 3. Олександр says:

  Я хотів би поділитися своїм дуже позитивним досвідом співпраці з адвокатським бюро “ЮРКОНСАЛТ”. Після того, як мене запевнили у їхній великому досвіді у вирішенні подібних справ, я без сумніву уклав з ними договір і надіявся на кращий результат. І я не розчарувався!

  Наша справа щодо стягнення заборгованості була вирішена згідно з моїми інтересами. Інтересно, що я не був навіть інформований про існування цієї заборгованості та її розмір, але адвокати “ЮРКОНСАЛТ” професійно захистили мої права у судовому порядку. Рішення суду було визнано на користь мені і виконавчий напис був визнаний таким, що не підлягає виконанню.

  Мені особисто було дуже комфортно співпрацювати з адвокатами Геннадієм Працевитим, Денисом Димитрашком та Валерією Скользневою. Вони проявили професіоналізм, уважність до деталей та високу ефективність у своїй роботі. Їхні навички та знання допомогли мені отримати справедливий результат, згідно з моїми очікуваннями.

  Я рекомендую адвокатське бюро “ЮРКОНСАЛТ” всім, хто шукає професійну юридичну допомогу. Ви можете повірити їхній команді професіоналів у вирішенні своїх правових питань. Зв’яжіться з ними і ви отримаєте відмінний сервіс та якісне виконання своїх обов’язків.

  Дякую, адвокатське бюро “ЮРКОНСАЛТ”, за важливу правову допомогу і результативність у моєму випадку. Ви справді заслуговуєте на високу оцінку за вашу роботу і якість надання юридичних послуг!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *