Напис КБ Приватбанк на 180 000 грн – Скасовано! Автомобіль повернуто власнику!

⚖️🏢🔒Адвокатське бюро “ЮРКОНСАЛТ” знову успішно виграло справу і добилося захисту інтересів свого клієнта. Наші юристи проявили професіоналізм і твердість в боротьбі за права клієнта.

🏛️📝Бердянський міськрайонний суд у своєму рішенні від 29.11.2021 року (справа № 310/9758/21) задовольнив позов клієнта і визнав виконавчий напис, вчинений приватним нотаріусом Бондар Іриною Михайлівною, таким, що не підлягає виконанню.

🚗📄Згідно напису, наш клієнт мав бути позбавлений свого автомобіля марки MERSEDES-BENZ, випуску 1994 року, який використовується як легковий седан. Суд вважає, що цей виконавчий напис не має юридичної сили і не може бути виконаний, оскільки клієнт не має заборгованості за кредитним договором № ZPB0AD40302534 від 11.05.2011 року у розмірі 181705,65 гривень.

💰🔒Крім того, суд вирішив стягнути з Акціонерного товариства Комерційний банк “Приватбанк” на користь клієнта судові витрати у сумі 1362 гривні.

🔐🌐Наголошуємо, що наше адвокатське бюро є досвідченим у розгляді аналогічних справ і забезпечує ефективний захист інтересів клієнта. Це дозволяє нам досягати позитивних рішень в суді і забезпечувати правову підтримку нашим клієнтам.

📞❗Якщо ви маєте подібну ситуацію або потребуєте юридичної допомоги, звертайтеся до адвокатського бюро “ЮРКОНСАЛТ”. Наша команда юристів готова допомогти вам у захисті ваших прав.

#юридичніпослуги #справавсуді #позов #захистінтересів #адвокатськебюро

😎 Потрібна консультація?

2 thoughts on “Напис КБ Приватбанк на 180 000 грн – Скасовано! Автомобіль повернуто власнику!

 1. Олександр says:

  Адвокатське бюро ЮРКОНСАЛТ – це команда справжніх професіоналів, які вміють захистити інтереси своїх клієнтів. Я, Олександр, маю честь працювати з такими талановитими юристами, як Геннадій Працевитий, Денис Димитрашко і Валерія Скользнева.

  Ця команда продемонструвала свою експертність і твердість в боротьбі за права свого клієнта. У нашому випадку, вигоєна справа № 310/9758/21 була виграна, і ми досягли захисту інтересів клієнта.

  Адвокати ЮРКОНСАЛТ проявили відмінний підхід до розгляду справи і вміло захистили клієнта перед міськрайонним судом. Результатом було визнання виконавчого напису, що не підлягає виконанню. Це демонструє високий рівень їх професіоналізму і знань у сфері права.

  Крім того, адвокати ЮРКОНСАЛТ змогли добитися стягнення судових витрат на користь клієнта. Це показує їх вміння ефективно діяти в інтересах клієнтів і захищати їх права.

  Я, Олександр, рекомендую адвокатське бюро ЮРКОНСАЛТ для кожного, хто шукає професійну юридичну допомогу. Вони забезпечать вам ефективний захист і підтримку в будь-яких правових питаннях. Звертайтеся до них і переконайтеся в їх високій кваліфікації та відмінному результаті.

 2. Олександр says:

  Від імені Олександра, я хотів би висловити своє задоволення і велику вдячність адвокатам бюро “ЮРКОНСАЛТ” за їхню професіоналізм та твердість у виграші нашої справи. Це була важка боротьба за мої права, і я вдячний їм за ефективний захист моїх інтересів.

  Хочу відмітити спеціалістичні знання та досвід адвокатів Геннадія Працевитого, Дениса Димитрашка та Валерії Скользневої. Вони продемонстрували високий рівень професіоналізму, докладно вивчивши справу та знайшовши найбільш раціональні аргументи для захисту моїх прав.

  Також хотів би відмітити успішне рішення суду у мою користь, яке дало мені можливість зберегти мій автомобіль. Я не міг бути більш задоволений з цього рішення, оскільки суд визнав виконавчий напис не підлягає виконанню, оскільки він був необґрунтований.

  У цій складній ситуації, бюро “ЮРКОНСАЛТ” забезпечило мені надійний і професійний юридичний захист, що дозволило мені відчути себе у безпеці і захищеним. Я рекомендую це адвокатське бюро всім, хто потребує юридичної допомоги і захисту своїх прав.

  Дякую Геннадіє Працевитому, Денису Димитрашку та Валерії Скользневій за їхню велику роботу та високий професіоналізм. Ви – справжні професіонали своєї справи і я дуже вдячний вам за вашу допомогу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *