Захистили інтереси відповідача в спорі з страховою компанією на 61 000 грн. Успішно застовували строки позовної давності!

🏢 Адвокатське бюро “ЮРКОНСАЛТ” виграло справу та добилося захисту інтересів клієнта.

Наші юристи довели, що позов на стягнення заборгованості не має підстави, оскільки строк позовної давності вже минув.

Це ще один приклад успішного розв’язання подібних справ. Клієнту варто укласти договір з нашим адвокатським бюро, щоб мати впевненість у належному захисті своїх інтересів.

Для отримання додаткової інформації, клієнт може зв’язатися з нами. Ми завжди готові допомогти у розв’язанні юридичних питань та захисті прав наших клієнтів. 🏢

2 thoughts on “Захистили інтереси відповідача в спорі з страховою компанією на 61 000 грн. Успішно застовували строки позовної давності!

 1. Ілля. says:

  Шановні колеги,

  Я хочу висловити свою велику вдячність адвокатському бюро “ЮРКОНСАЛТ” за їх професійну роботу та вдалий результат у виграші справи. Ретельний аналіз і знання законодавства, продемонстровані їхніми юристами, були неоціненними у досягненні наших цілей.

  Геннадій Працевитий, адвокат з ЮРКОНСАЛТ, проявив високу експертність і професіоналізм під час розв’язання справи. Його детальний підхід та глибокі знання права дозволили захистити інтереси нашого клієнта та виграти справу.

  Я від душі рекомендую адвокатське бюро “ЮРКОНСАЛТ” та особисто Геннадія Працевитого як надійного партнера у вирішенні юридичних питань та захисті прав. Завдяки їхній ефективній роботі та пильному нагляду, клієнти можуть бути впевнені у належному захисті своїх інтересів.

  Дякую Вам щиро! Ваші успіхи допомагають нам відчувати себе в безпеці та захищеними.

  З повагою,
  Ілля

 2. Олександр says:

  Я хочу висловити величезну подяку адвокатам Геннадію Працевитому, Денису Димитрашку та Валерії Скользневі з адвокатського бюро “ЮРКОНСАЛТ” за їх вражаючий професіоналізм та вдалий виграш справи, пов’язаної з стягненням заборгованості. Вони переконливо довели, що позов не має юридичної підстави і мають неперевершену впевненість у справі. Ця перемога підтверджує, що співробітництво з “ЮРКОНСАЛТ” – це гарантія належного захисту інтересів. Як клієнт, я ціную їхню професійну етику та готовність допомогти в будь-який час. Рекомендую всім звернутися до їхніх послуг для розв’язання юридичних питань та захисту своїх прав.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *