Напис Фінпроммаркету (нотаріус Остапенко, виконавець Макаровська) на 20 000 грн. – скасовано!

🔒 Справа № 242/2009/21 у Селидівському міському суді Донецької області завершилася перемогою адвокатського бюро “ЮРКОНСАЛТ” та захистом інтересів їх клієнта. 🎉💼

В рішенні суду було встановлено, що виконавчий напис, вчинений приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Остапенко Є.М., не підлягає виконанню. Причиною цього є порушення процедури вчинення виконавчого напису та відсутність безспірної заборгованості боржника перед стягувачем, а також недотримання процедури повідомлення боржника про порушення та вчинення виконавчого напису.

🏢 Адвокатське бюро “ЮРКОНСАЛТ” має багатий досвід у виграші аналогічних справ і рекомендує клієнтам укладати договір з ними для успішного захисту їх інтересів. 📝💪 Клієнт може звернутися до них для отримання правової допомоги та консультацій.

Важливо зазначити, що вчинення виконавчого напису підлягає суворому контролю з боку суду, що дозволяє захистити права боржника від некоректних дій стягувача. Адвокати “ЮРКОНСАЛТ” готові допомогти клієнтам у вирішенні їх правових проблем і захисту їх прав у суді.

📞📧 За додатковою інформацією щодо послуг адвокатського бюро “ЮРКОНСАЛТ” клієнти можуть зв’язатися з ними за вказаними контактними даними.

Ця перемога в суді є ще одним підтвердженням професіоналізму і успішної роботи адвокатського бюро “ЮРКОНСАЛТ” у сфері правової допомоги та захисту інтересів клієнтів. 💪👥

#суд #правовадопомога #адвокат #юридичніпослуги

2 thoughts on “Напис Фінпроммаркету (нотаріус Остапенко, виконавець Макаровська) на 20 000 грн. – скасовано!

 1. Олександр says:

  Дозвольте прокоментувати успіх адвокатського бюро “ЮРКОНСАЛТ” у виграші справи № 242/2009/21. Ця перемога однозначно демонструє професіоналізм і високу якість юридичних послуг, які надається клієнтам бюро. Рішення суду, що не підлягає виконанню виконавчого напису, свідчить про докладну підготовку, аналіз і неоціненну роботу адвокатів “ЮРКОНСАЛТ”.

  Зважаючи на їх вже значний досвід у виграші подібних справ, адвокатське бюро “ЮРКОНСАЛТ” є найкращим вибором для тих, хто потребує правової допомоги та захисту своїх інтересів. Я переконаний, що клієнти будуть задоволені якістю їх послуг.

  Ця перевага конкретної справи є ще одним підтвердженням надійності та ефективності роботи адвокатів “ЮРКОНСАЛТ” у сфері правової допомоги. Рекомендую звертатися до них для отримання професійної консультації та правової допомоги.

  Як представник бюро, бажаю успіхів “ЮРКОНСАЛТ” і впевнений, що вони продовжуватимуть успішно захищати права своїх клієнтів у суді.

 2. Олександр says:

  Я надзвичайно задоволений роботою адвокатського бюро “ЮРКОНСАЛТ”. Моя справа була успішно виграна завдяки їхньому професіоналізму та кваліфікованому підходу. Вони ефективно захистили мої інтереси і забезпечили справедливість. Я рекомендую “ЮРКОНСАЛТ” всім, хто шукає якісну правову допомогу. Дякую адвокатам Геннадію, Денису та Валерії за їхню високопрофесійну роботу та успішний результат. Це адвокатське бюро заслуговує повної довіри та рекомендацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *