В апеляційному суді звільнили позичальника Приватбанку від боргу в 14 000 грн!

Номер справи: 180/1435/18

🔍 В апеляційному суді було розглянуто справу позичальника Приватбанку, щодо стягнення заборгованості за кредитним договором на суму 14 000 грн.

💼 У результаті розгляду справи суд встановив, що відповідач не виконав свої зобов’язання та не сплатив заборгованість згідно з умовами договору. Проте, основним аргументом апеляційної скарги було порушення позовної давності банком.

🔔 Суд прийняв рішення задовольнити апеляційну скаргу і скасувати заочне рішення першої інстанції. Крім того, було вирішено відмовити у стягненні заборгованості з банку та стягнути з нього судові витрати, що складаються з судового збору та витрат на правову допомогу.

💼 Цей випадок є ще одним прикладом успішної роботи адвокатського бюро “ЮРКОНСАЛТ”, яке виграє багато аналогічних справ. Клієнти можуть скористатися послугами бюро, уклавши з ними договір, і мати впевненість в успішному вирішенні своєї справи.

🔐 Варто зауважити, що рішення суду може бути оскаржено, тому важливо стежити за розвитком подій і вчасно звернутися за правовою допомогою.

#юрист #адвокат #суд #справа #юридичнадопомога #позовнадавність #право

Переглянути повний текст рішення суду:

2 thoughts on “В апеляційному суді звільнили позичальника Приватбанку від боргу в 14 000 грн!

  1. Олеся says:

    Я хочу висловити свою щирu вдячність адвокату Валерії Скользневій і всьому колективу бюро “ЮРКОНСАЛТ” за компетентну та успішну роботу у моїй справі. Дякую за вашу професійну підтримку та вдале представлення моїх інтересів у суді. Ваші намагання допомогли встановити порушення позовної давності банком та отримати позитивне рішення суду. Ви – дійсно видатні фахівці своєї справи, і я глибоко вам вдячний. Рекомендую бюро “ЮРКОНСАЛТ” всім, хто шукає високоякісну юридичну допомогу. Ви заслуговуєте всіх моїх похвал та визнання. Бажаю вам подальших успіхів у вашій роботі!

  2. Олександр says:

    Відгук від Олександра:

    “Я хочу висловити свою найщирішу вдячність адвокатському бюро “ЮРКОНСАЛТ” за виграшу справу. Ваша професійна робота та вміння знайти аргументи, захищати мої інтереси в суді, допомогли скасувати заочне рішення і відмовити у стягненні заборгованості з банку. Я був приємно вражений вашою глибокою переконливістю та знаннями в галузі права. Ви заслуговуєте на велику подяку за успішне вирішення моєї справи. Не сумніваюся, що ваші послуги є найкращим вибором для тих, хто потребує правової допомоги. Дякую ще раз і бажаю вам процвітання та далі шокувати своїх клієнтів якістю та результативністю вашої роботи!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *