Скасовано виконавчий напис нотаріуса про стягнення на користь БАНКУ ФОРВАРД 51491,18 грн.

скасовано виконавчий напис нотаріуса на користь форвардного банку

Іноді, навіть при захисті інтересів клієнта при добре продуманій стратегії і аргументації, може виникнути зачіпка. У таких випадках головне правило – не відступати, продовжувати діяти, поки не досягнете результату.

Результат повинен бути тільки один – максимальна допомога клієнту.

У 2013 році наш клієнт уклав кредитний договір з РОСІЙСЬКИМ СТАНДАРТ Банком (пізніше FORWARD BANK), випустивши картку з кредитним лімітом 1000 грн, який використовувався до 2014 року.

Припускаючи, що всі борги вже погашені, наш клієнт перестав користуватися карткою, а згодом відправив її в «кошик»

Але за стандартом це було не так просто.

Проблеми раптом відчули себе в 2019 році. У якийсь момент клієнт не міг користуватися своїми банківськими картками.

Ми з’ясували, що все майно клієнта було вилучено приватним виконавцем Павловком (Вовком) Т.Л. , причиною якого став виконавчий напис приватного нотаріуса Ірпінського міського нотаріального округу Кондратюка Віктора Станіславовича, згідно з яким від клієнта вимагали стягнути 51491,18 грн. на користь АТ “БАНК ФОРВАРД”.

Підготувавши всі необхідні документи, наш юрист подав позов до FORWARD BANK про виклик виконавчого напису таким чином, щоб він не підлягав виконанню.

Але, на превеликий подив, суд, неправильно розтлумавши норми процесуального і матеріального права, направив наш позов про підсудність в інший регіон і місто. Ця ситуація не могла влаштовувати нас і клієнта, тому ми подали апеляцію на рішення суду.

Нам довго не доводилося доводити свою правоту в апеляційному суді щодо підсудності справи.

Рішення суду першої інстанції було скасовано. Суд у справі знову повернувся до Запоріжжя. І тому в березні 2021 року ми змогли довести, що виконавчий напис нотаріуса за 51491,18 грн. Незаконним, і виконавче провадження по ньому має бути припинено.

Текст судового рішення

Дата документа 25.03.2021

Праворуч N 334/1200/20

Проваження N 2/334/565/21

ЗАОЧНО РИШЕНЬЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНА

25 березня 2021 року Ленінський районний суд м. Запоріжжя укладі:

голова судді Баруліной Т.Е.,

під керівництвом секретаря Панасурі Н.С.

дивлячись на ліцензію суду на виклик OSOBA_1 в спеціального адвоката Працевого Геннадія Олександровича до Громадського віче «Банку Форвард», троє фізичних осіб: приватний нотаріус Ірпінського минського нотаріального округу Кондратюк Віктор Станіславович, приватний віконавець Павлоків (Вовк) Тетяна Леонідівна про захіст прав парафіян, визнання віконавча так, що ще не пидлягає винонанную,

ЗРОСТАННЯ:

OSOBNA_1 zvernu z poznoz poznochnyj aktsionernnogo tovarstvostvo “Bank Forward”, троє фізичних осіб: privatniy notarius Irpinskogo myskogo notarial okrug Кондратюк Віктор Станіславович, privatnyi vikonavets Pavelkiv (Vovk) Тетяна Леонідівна про захіст pravosspyavchiv, viznannya vikonavchy na write so, shcho ne pіdlyagaje vikonannu.

31.03.2013 року позичник OSOBNA_1 ТА ПАТ «Банк Російський Стандарт» був зареєстрований як юридичний відступник позивного «Банк Форвард», кредит був викладений N 15304120, за свідомістю якого було надано кредит в розмірі 1000,00 грн. При вигляді кредитної літератури.

Pislya otrimannya кредитні картки, pozivach deyakyach snuyuyu niyu, kritzagovaniya po niyi in 2014, pіslya chogo znizchila carda ta credit dogovir.

У період з 2014 по 2019 рік банк не задекларував довгий позов до Подивача про сотні невпізнанних дотепних дотепників у договорі від 31.03.2013 року.

У 2019 році позивач з сайту «Автоматизована система віконавчі проваження» став відомо про впровадження цього приватного віконавета Павла (Вовка) Т.Л. до республіки Борожників. Vikonavche provazhennya N 59892310, дата віконвчного проваження 23.08.2019

Додатково:  Исполнительные листы о взыскании в пользу ОТП Факторинг Украина на сумму более 500000 грн. отменены в судебном порядке

На адресу приватної відеодокументації за адресою приватної відеодокументації направлено адвокатську контору N 59892310.

15.01.2020 ми в приватному порядку візьмемо віконавець на владу адвокатського булола дано відповід, z yakikh bulo vstanovlenno, shcho vikonavche provazhennya bulo vidkrito na pidstavi vikonavchago пише notarius.

29.07.2019 приватний нотаріус Ірпінського Мискомського нотаріального округу Кондратюк Віктор Станіславович був написаний приватним нотаріусом Ірпінського мискойського нотаріального округу Кондратюк Віктор Станіславович було подав віконапчій n 1330 про затягування на корі ПАТ «Банк Форвард» з боржника OSOBA_1 паркан за кредитним договором від 31.03.2013 р. Н 15304120 в розмірі 51 491,18 грн.

Позівач означає, що віконавчий напис не розміщується на документі, якщо він відповідає за договір, що він просить, щоб визнаті віконавчій так написали, щоб не пидлягає віконанну,

Представник позивача в суд не з’явився, надавши суду виття про погляд на право без участі його, проті углаження заочно не є замком.

Справа в суді не показана, причини неявки до суду не на думку, відзів на дзвінки не наводиться, з заявою про перегляд права на його відсутності до суду не жорстоко, близько години і міністерства перегляду права на праву рангу.

Троє фізичних осіб: приватний нотаріус Ірпінський міського мискогонотариянський округКондратюк ВікторСтаніславович, приватний віконавець kosova_2 також в суд не з’явилися, причини неявки до суду не повідомлялися, близько години і першого погляду на право булі повідольні повідон.

Суд може бути в змозі провести заочний погляд на право матері як питання права. ст. 280 КПК України, на користь відсуності відповідвідача.

До частини 2 ст. 247 КПК України, у разі неявки до суду для всіх учасників справи регламенту, постанова суду не допускається до розгляду судом для використання суднового процесу для додаткової звукової фіксації технічних проблем.

Подивившись на матерів права, опитування і розслідування сукупности, що доводять праворуч, суд прийшов до настання вишневого.

Відповідно до ст. 12 КПК України, цивільне суднобудування засноване на засідках zmagalnosti storin. Шкіряна сторона винна в доведенні до відома, на які виграв сидіти на pіdstava власного vimog abo zaperechen, krim vipadkiv, встановлений Кодексом.

Згідно до ч. 1 ст. ст. 13 КПК України, суд зможе подбати про зоофілію фізичних осіб, ми подамо її до Кодексу, в міжзастосуваннях і для подання доказів, поданих учасниками права на право на право суду в кінці Кодексу Віпадки.

Vidpovidno do vimog ст. 76 КПК України, за доказами ви бе-які дані, на підставі яких суду стане відомо про положення суду, і про те, що суд візьметься за учасників права, і про те, що вони будуть важливі для уряду.

Згідно do st. 81, 83 КПК України, шкіряна сторона винна в доведенні до відома, на які виграла сидіти на підставі пидставки власного vimag abo zaperechen, krim vipadkiv, встановленого Cym Code. Сторони та учасники права подавати докази на право без перерви до суду.

31.03.2013 року суд заснував кредит «Банк Російський Стандарт» як законного прихильника «Банку Форвард» кредитом no 15304120, за умами якого позичальнику було надано кредит в районі 1000,00 грн. При вигляді кредитної літератури.

29.07.2019 приватний нотаріус Ірпінського Миського нотаріального округу Кондратюк Віктор Станіславович подав заяву вікончого запису No 1330 про затягування боржника OSOBA_1 на корітет АТ «Банк Форвард» заборгованиста за кредитним договором від 31.03.2013 р. Н. 105304120 в розмірі 50641,18 грн. та 850 грн. за введення листа віконавча, а кожен на загальську суму – 51 491,18 грн.

Додатково:  Військовослужбовці звільненя від сплати процентів по кредитам (крім авто та житла)

Відповідно ст. 18 Центральний Комітет України notarius zdiysnuje zahist tsivilnyh pravilnyh vzlakh vykonavchago vykonavcha vozdovogo vozdyut vyzdoky vyzdoky vozdavnygo obrazovanie voknogo vrugogo v vypadki i order, prostavleniya vosheniya.

Згідно do st. Статтями 87, 88 Закону України «Про нотаріат», за затягування копійок сум або вітрерубування від боржника maina notariusi створити віконвчі пише на документах, встановити огорожу. Перелик документи, за берегами паркану, щоб втягнутися в невимовний порядок на підставі відеописів, щоб встати перед Кабінетом Міністрів України. Нотаріус несе відповідальність за написання, як тільки документи були подані, документи були подані для захисту прав вімоги не більше трьох років, але вперше. Якшо для вімоги, для вікае віконщий напіс, закон встановив лінії найстаріших, віконувчя пишуть, щоб їх можна було побачити на міжвузля лінії.

Пункт 1 Для цілей документації, на яку буде витрачено тягар огорожі на підставі відеозаписів нотаріусів, підтверджено режисер Кабінету Мінськ від 29.06.99 No 1172, peredbacheno, shcho for possession of viconavchy письмовій формі нотаріуса про затягування паркану для нотаріального посвячення землі, scho peredbachaje оплата копійки, передача або обернувся головним, і також право тварини затягування на примусовий maino, служити, zokrema, документи, ще підтвер’ю безспірністи заборгованоность боржник тастаньюю простручення виносяння виносяння zobov’yazannya.

В результаті неможливо створити документи, перелик, нотаріус під час написання відео написати не для того, щоб відновити права і права учасників на права юридичних повідомлень, а позбавити необхідних документів.

Пункти 3.1, 3.2 Порядку ведення нотаріальних справ України, підтверджені Наказом Міністерства юстиції України від 22-го року No 296/5, notarius vychinaje vikonavchi писав: yakshcho подати документи pіdtwergyutyu bezspirnast zaborgovanosti abo inshoi vidpovidnosti borzhnika перед затягуванням; для розуму, з дня вінікененні прав вімоги пройшло не більше трьох скель, а для відносинах між підпріємства, заповідей і організацій – не більше однієї скелі. Не можна створювати документи, вдосконалювати документацію, а також стежити за тим, щоб документи були зібрані, а охорона огорожі необхідна для того, щоб документ був написаний в першому порядку.

29.07.2019 роман був написаний, нотаріус не є звіром увагу на тих, з дня вінічення права на вімогу банк проходив більше трьох разів, і стільки ж більше 5 років.

Враховуючі вищевикладе, суд прийшов до храму, шо заборгованіст OSOBA_1 перед АТ “Банк Форвард” у розмірі 50641,18 грн. за кредитним договором N 105304120 від 31.03.2013 – не без нересту.

Пункт 3.4 глав просять прописати, який є рядком, шляхом розтягування яке може буті вставленого вікунавчій напі, рахувати з дня, якщо стягувак вінікло правий primus тягнути борг.

Zgidno abz. 7 с. 11 ст. 11 Закону України «Про захист прав народу України», кредитний кредитор подбає про вімагаті поворот кредиту, лінії терміну давності якого пройшли.

Крім того, були складені документи, які можуть бути використані для поліпшення якості огорожі, і документи перших бухгалтерських документів, а також складені документи перших бухгалтерських документів до стандартів. ст. 9 Закону України «Про бухгалтерський облік області та фінансового захисту», публікуються перші документи, факти стану справ стану стану бухгалтерського обліку та стану бухгалтерського обліку.

Суду не було надано можливості довести відсутність оркестровки паркану, за фактом реальності якой було бло б…

Додатково:  Скасовано виконавчий напис Європейська агенція боргів на суму 17 000 грн.

Vrahovoyuyuchi vishchevikladene, sud dіyshov wisnovka, shcho contestation vikonavchiy napis notariusa poruzheny vedusheny vyscheniya posledovanie, tom nayavni pravovi pidstavi for viznannya yogo so, so ne pіdlyagaje vikonannu.

Okrim tsyogo, yak bulo z’yasovano privicheni vikonavchnogo napisu, privatnym notarius bulo vykonavchiy na pidstavi na pidstavi izpnogo, yaki ne bulo notarially dedicated, na pidstavi 26.11.2014 «Про внесення документів до перекладу документів, для необхідного підтягування паркану до невимовного порядку на підставі відеозаписів», як було подано на передачу документів, за таку плату охороняти паркан за невимовною процедурою на підставі подання вікончих письмових нотаріально завірених так форми договору, як кредитного договору.

01.11.2017 р. Адміністративний суд м. Києва України від 22.02.2017 року про реєстрацію незаконних та неофіційних рішень КМУ No 662від від 26.11.2014 р. «Про запровадження зміндо перелічуддокументів, для якимістичних заборгованостей, які будуть здійснюватися Департаментом закордонних справ України No 662від від 26.11.2014 «Про запровадження zmindo perelicuddocuments, для якимістинних заборгованих заборгованих засобів, що підлягають здійсненню у формі документації No 662 Напишіть до початкового кредитного договору.

При такому званні виконавчій напір буйло пред’явлено звинувачення на підставі та в порядку нормативного акту, яким булой було визнано незаконним і нечіновим.

Керуючіс арт. 10, 12, 13, 18, 76, 81, 83, 89, 141, 247, 258, 259, 263- 265, 268, 354 КПК України, суд –

ВІРІШІВ:

Позов OSOBA_1 do Publicheskoi aktsionernnogo tovarstvostvo “Банк Форвард”, троє фізичних осіб: приватый нотаріус Ірпінський миского нотаріального округу Кондратюк Віктор Станіславович, приватний віконавець Павелків (Вовк) Тетяна Леонідівна pro zahist pravosspy spozhiv, viznannya vikonavchogo писав так, так не pіdlyagaje vikonannu – zaponiti.

Візнаті так, щоб не було приватного нотаріуса Віконвчого літописця, написаного N 1330 від 29.07.2019, обов’язків приватного нотаріуса Ірпінського Миском нотаріального округу Кондратюка Віктора Станіславовича про затягування OSOBA_1 на корицю Публічного агрегатного товару «Банк Форвард» сумі заборгованості за кредитним договором у розмимірах 51491,18 грн.

Заочно можна подивитися на суд, тому його похвалили, за лист заявою vidpovida. Заявка на надмірний погляд на листування reshennya can buti подається, розтягнувшись на три дні з дня вимови йоги.

Учаснику права на оновлення відсутнього рядка про подання заяви про його заочно, заява була подана до двох днів з дня доставки pov заочно до суду.

Apelatsiyna skarga na rishennya sude to prot’ tradti tridtsyati dnev z day yogo progoloshennya. Суд надав правомірні сили суду подати апелаційний скаргі всіма учасників права, якшо апеляцийну скаргу не подавався. На момент застосування апелаційного skargi rishennya, якшо його не совок, законні сили права обернутися апелаціной skargi, vidmovi u vidkrity chi zakritti apelatsiinogo provazhennya abo priyatsya вирішив суд апелаційного instantsii naslіdki apelatsiinogo perekretsuyu.

Оригінальний текст річки був підготовлений 05.03.2021.

Суддя: Баруліна Т.Е.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *