Повернули власнику іпотечну квартиру банку ПУМБ. Врятували клієнта від виселення!

💼🔎 Адвокатське бюро “ЮРКОНСАЛТ” з радістю повідомляє про успішне завершення справи N 331/7829/17, яка розглядалася  Бердянським міськрайонним судом Запорізької області.

❗️У рішенні, яке було прийнято 13 червня 2019 року, було встановлено, що дії державного реєстратора Запорізької обласної філії КП “Центр державної реєстрації” Безсмолого О.В. були протиправними. Суд скасував рішення про державну реєстрацію прав власності на квартиру від 28.07.2017 року та відмовив у задоволенні вимог Акціонерного товариства “Перший Український Міжнародний Банк” щодо виселення без надання іншого житлового приміщення та зняття з реєстраційного обліку.

💪👩‍⚖️ Адвокати нашого бюро продемонстрували високу кваліфікацію та вдало захистили інтереси нашого клієнта. Ми маємо успішний досвід у виграші подібних справ, тому з радістю допоможемо іншим клієнтам у рішенні їх юридичних питань. Для цього достатньо укласти з нами договір, а всі подальші дії будуть здійснювати наші професійні юристи.

📞📝 Якщо ви маєте аналогічне питання або потребуєте правової допомоги, звертайтесь до адвокатського бюро “ЮРКОНСАЛТ”. Ми завжди готові бути на вашому боці та захищати ваші інтереси.

😎 Потрібна консультація?

One thought on “Повернули власнику іпотечну квартиру банку ПУМБ. Врятували клієнта від виселення!

 1. Вікторія says:

  Дорогі колеги та клієнти,

  Мене звуть Вікторія і я хочу поділитися своїм позитивним досвідом співпраці з адвокатським бюро “ЮРКОНСАЛТ”. Коли мені знадобилася юридична допомога, я звернулася до цього бюро і ніколи не шкодувала свого вибору.

  Адвокати Геннадій Працевитий, Денис Димитрашко та Валерія Скользнева, з якими мені довелося працювати, проявили високу кваліфікацію, знання законодавства та професійну етику. Вони гарантовано захистили мої інтереси та досягли успішного результату в судових процесах.

  Також хочу зазначити, що адвокати “ЮРКОНСАЛТ” володіють широким досвідом у виграші подібних справ. Це говорить про їхню відповідальність, надійність та професіоналізм. Я дуже вдячна їм за їхню роботу та підтримку на протязі всього процесу.

  Я рекомендую адвокатське бюро “ЮРКОНСАЛТ” усім, хто потребує правової допомоги. Вони завжди готові прийти на допомогу, викласти крок за кроком всю необхідну інформацію та вирішити ваше юридичне питання з професіоналізмом і досвідом.

  З повагою,
  Вікторія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *