Як написати заяву про оскарження рішення ВЛК (Військово-лікарської комісії)

💡 Для оскарження рішення ВЛК необхідно скласти відповідну заяву. Процес викладання своїх претензій може відбуватися в адміністративному або судовому порядку згідно з вимогами адміністративного судочинства.

🔎 Оскарження рішення ВЛК вимагає обґрунтування. Підставою може бути невідповідність рішення закону, недоведеність або неповне з’ясування обставин, на підставі яких прийнято рішення, неправильна оцінка доказів, чи інші порушення, що мали місце при прийнятті рішення.

🖋 Заява на оскарження має містити такі деталі: прізвище, ім’я, по батькові заявника; дату й місце його народження; його адресу; найменування ВЛК, рішення якої оскаржується, дату й номер цього рішення; підстави для оскарження; підпис заявника.

📝 До заяви на оскарження додати копії документів, які підтверджують обставини, на підставі яких заявник вважає рішення незаконним або немотивованим, а також копію самого рішення.

📮 Заява на оскарження рішення ВЛК подається особисто або надсилається поштою. Це право особи, яку вважає це рішення незаконним або необґрунтованим.

⚖Подання заяви є операцією, для якої потрібні знання закону. Якщо Ви не впевнені у своїх силах, затверніться до адвоката. Він допоможе правильно оформити заяву, надастиме юридичну консультацію і представить Вас в суді при необхідності.

#оскарженняВЛК #адвокат #юридичнадопомога #підтримка #заяванаоскарження #право #суд #ВЛК #закон #адміністративнесудочинство#адвокат #юрист #юрконсалт #ua #запоріжжя #рек #ukraine

😎 Потрібна консультація?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *