👥 Коли подружжя з дітьми приймає рішення про розлучення, необхідно вирішити багато питань. Один з них – стягнення аліментів на дітей. За Сімейним кодексом України, батьки зобов’язані утримувати своїх дітей до 18 років, а в деяких випадках, якщо дитина продовжує навчання, до 23 років. Однак, ситуація може змінитися в будь-який час, і з’являється питання про те, як правильно подати позовну заяву на стягнення аліментів.
📝 У цій статті ми детально розглянемо, як правильно подати позовну заяву про стягнення аліментів, основуючись на законодавстві України. Аліменти мають право отримувати не тільки неповнолітні та навчаючіся діти, але й вагітна дружина, батьки, що проживають з неповнолітньою дитиною, а також чоловіки та жінки, які не знаходяться в офіційному шлюбі, однак виховують спільну дитину. Без батьків, непрацездатні та неповнолітні діти мають право на аліменти від інших членів сім’ї або родичів.
📑 Правильну позовну заяву про стягнення аліментів скласти не так просто. Так, стаття 175 ЦПКУ впорядковує цей процес та вказує на вимоги, які повинна відповідати позовна заява при подачі до суду. Якщо ці вимоги не будуть дотримані, то суд не приймає позов до розгляду.
🖨 Для того, щоб ваша позовна заява була виписана правильно та сприйнята серйозно, рекомендовано звертатися до професійних юристів. Наша команда адвокатів “Юрконсалт” готова вам допомогти. Ми надаємо вичерпну консультацію щодо питань подачі позовної заяви, а також розроблюємо пакет документів для подачі до суду. Звертайтесь!
📲Отже, якщо ви не знаєте, як правильно подати позовну заяву про стягнення аліментів, наші кваліфіковані юристи готові вам допомогти. Залишайте заявку у формі під цим текстом та отримайте вичерпну консультацію або якісний юридичний супровід.
#адвокат #юрист #юрконсалт #ua #запоріжжя #рек #ukraine
😎 Потрібна консультація?