📘 Грошове забезпечення членам родин військовослужбовців, які пропали без вісті, надається на підставі заяви, адресованої командиру або керівнику відповідної військової одиниці. Заява повинна бути подана до моменту звільнення військовослужбовця, якщо той потрапив у полон або був заручником, а також упродовж трьох років після того, як судове рішення про визнання його безвісно відсутнім стало законним, але до моменту його проголошення померлим або скасування такого рішення.
📜 Командир чи керівник може відхилити заяву з декількох причин: якщо заяву подали не вповноважені особи, не подано всі необхідні документи, порушено терміни подання заяви, або є дані про добровільну здачу в полон чи дезертирство військовослужбовця.
⚖️ Рішення про відмову може бути оскаржене в суді. Важливо знати, що непред’явлення всіх документів не позбавляє права знову звернутися за виплатою після усунення причин відмови. Якщо ж виплата була відмовлена неправомірно, необхідно подати позов до суду.
💼 Грошове забезпечення нараховується від дати пропажі безвісти і до моменту повного вияснення обставин зникнення, або офіційного визнання військовослужбовця безвісно відсутнім чи померлим. Виплати продовжуються до дня фактичного виключення військовослужбовця зі списків особового складу.
Рекомендується звертатися за кваліфікованою допомогою до адвоката Геннадія Працевитого або адвокатського бюро “Юрконсалт”, які мають досвід у вирішенні таких питань.
#юридичнадопомога #військові #зникнення #сімейнезабезпечення #адвокатськіпослуги #Працевитий #Юрконсалт #виплати #скелетури #відповідінасуд #адвокат #юрист #юрконсалт #ua #запоріжжя #рек #ukraine
😎 Потрібна консультація?