Хто гірше: кредитор у якого брався кредит чи колектор?

🔍🤝Уявіть ситуацію: ви оформили кредит у банку на купівлю автомобіля. Згодом, ви потрапляєте у фінансові труднощі і не можете вчасно погасити заборгованість.
💰💼Банку потрібні гроші, тому він продає ваш кредит колекторам.
✍️👥Ви починаєте хвилюватися, припускаючи, що вам набагато складніше буде вести переговори з колекторами, ніж із самим банком. Але чи дійсно така ситуація така погана, як здається?

🔍👥Колектори – це компанії, які спеціалізуються на стягненні боргів. Вони придбали ваш кредит у банку зі суттєвою знижкою, оскільки банку потрібні були гроші негайно.
💼💰Тому колектори можуть пропонувати вам вигідніші умови погашення боргу. Вони часто списують нараховані відсотки та пені, оскільки можуть заробити на власних умовах, навіть якщо ви повернете лише суму основного боргу – оскільки кредит вони придбали за копійки!

🤝✍️Крім того, колектори, розуміючи що клієнт не ведеться на їх залякування, а тим більше: у клієнта є адвокат – будуть готові до переговорів. Вони можуть запропонувати можливість розстрочки платежів або знижку на суму заборгованості.

📚🔍Отже, передача кредиту колекторам не є катастрофою.
✅🤝Навпаки, це може бути шансом на реструктуризацію фінансових зобов’язань на вигідних умовах.

🔍🤝Отже, варто припинити панікувати і боятися колекторів. Найдіть адвоката по кредитам або по МФО і адвокат допоможе вам врегулювати кредит!

😎 Потрібна консультація?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *