Виграли справу у суді щодо надання клієнту додаткового строку на прийняття спадщини!

🏛️ Адвокатське бюро “ЮРКОНСАЛТ” з радістю повідомляє, що ми успішно виграли справу на користь свого клієнта! 🎉

У справі N 334/5539/22, клієнт звернувся до Ленінського районного суду м. Запоріжжя з позовом до Запорізької міської ради про визначення додаткового строку для прийняття спадщини.

Позовна заява була обґрунтована тим, що після смерті батька клієнта, єдиним спадкоємцем стала його дочка. Однак через обставини, пов’язані з воєнною агресією та введенням воєнного стану, клієнт змушена була залишитися за кордоном.

Позивачка звернулася до суду з проханням встановити додатковий строк для прийняття спадщини. Наші юристи підготували сильні аргументи та представили їх перед судом, що привело до успішного рішення суду.

Тепер позивачці призначений додатковий строк тривалістю в три місяці для подання заяви про прийняття спадщини. Ми впевнені, що це рішення відкриє нові можливості для нашого клієнта і захистить її інтереси.

Адвокатське бюро “ЮРКОНСАЛТ” є досвідченим у роботі з подібними справами. Ми виграємо для вас справи, захистимо ваші інтереси та забезпечимо успішне вирішення правових питань.

Звертайтесь до нас, і ми з радістю допоможемо вам. При укладенні договору з нами, ви отримуєте повний спектр юридичних послуг, а всі дії та процедури в справі візьмемо на себе наші кваліфіковані юристи.

#юридичніпослуги #адвокатськебюро #подібнісправи

2 thoughts on “Виграли справу у суді щодо надання клієнту додаткового строку на прийняття спадщини!

  1. Уляна22 says:

    Уся наша команда в Адвокатському бюро “ЮРКОНСАЛТ” щиро рада допомогти клієнтові Уляна22 у виграші її справи. Представленням сильних аргументів та нашим високим професіоналізмом ми досягли успішного результату. Наш адвокат Геннадій Працевитийб виявився дуже компетентним та тактичним в усьому процесі. Ми гордимося, що забезпечили захист інтересів Уляни та відкрили нові можливості для неї. Дякую за довіру та співпрацю! #ЮРКОНСАЛТ #адвокати #професіонали

    • ЮРКОНСАЛТ says:

      Дуже дякуємо, Уляна22, за Ваш відгук! Ваші слова про наше обслуговування – найкраща нагорода для нас. Раді, що ми змогли задовольнити Ваші потреби. Будемо раді бачити Вас знову!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *